Skandal w TVP podczas wywiadu na żywo. Przerwali nagle transmisje?!

Skandal w TVP podczas wywiadu na żywo. Przerwali nagle transmisje?!

Polski lekkoatleta udzielał wywiadu dla TVP. Gdy zaczął mówić o polskiej mentalności, telewizja nagle przerwała transmisję. Widzowie uznali, że było to celowe zagranie telewizji. Sportowiec dokończył swoją wypowiedź na Facebooku.

Karol Zalewski zajął czwarte miejsce na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. Polakowi do podium zabrakło 0,15 sekundy. Sportowiec reprezentował również nasz kraj w sztafecie. Polska drużyna znalazła się na piątym miejscu.

TVP przerwało wypowiedź Zalewskiego?

Po zawodach Karol Zalewski udzielił wywiadu dla TVP Sport. Jednak, kiedy zaczął swoją wypowiedź o "polskiej mentalności", jego wypowiedź została przerwana. Niektórzy widzowie zaczęli doszukiwać się tu nawet teorii spiskowych. Oburzeni Polacy twierdzili, że TVP ocenzurowało Zalewskiego. - Skandal! Karol Zalewski ocenzurowany w trakcie wywiadu dla TVP. Po 5. miejscu w finale sztafety 4x400 metrów powiedział: "W Polsce jest nie taka mentalność jaka powinna być, ponieważ..." i nastąpiło zerwanie łącza, po raz pierwszy w trakcie tych mistrzostw! #Berlin2018 - to jeden z wpisów na ten temat.

Karol Zalewski wyjaśnia

Sportowiec dokończył swoją myśl na Facebooku. - Kończąc urwane zdanie... Polska mentalność, zwłaszcza polskich dziennikarzy jest taka, że miejsca 4-8 to miejsca przegrane. Nie zgadzam się z tym zdaniem, ponieważ wiem ile ciężkiej pracy i wyrzeczeń trzeba poświęcić żeby znaleźć się w tej ósemce. Są konkurencje lepiej i gorzej obsadzone w Europie, niektórzy trafili na niższy, niektórzy na wyższy poziom w danym roku ale wszyscy poświęcają przynajmniej 90% czasu w ciągu roku żeby się tu znaleźć, tym bardziej większe pokłony dla tych, którym udało się zdobyć medale! - napisał. Zalewski wyjaśnił również, że przerwanie jego wypowiedzi nie było zamierzone. - Urwana transmisja z pewnością nie była spowodowana przez TVP. Na całym stadionie były problemy z mediami – przyznał Zalewski.

Kim jest Karol Zalewski?

Karol Zalewski urodził się w 1993 roku. Jest polskim lekkoatletą specjalizującym się w biegach sprinterskich. W 2018 roku biegł na pierwszej zmianie polskiej sztafety 4 x 400 metrów, która ustanowiła halowy rekord świata w tej konkurencji.

Zobacz także:

  1. Skandal! Upokorzyli Polkę, która zdobyła 2 złote medale
  2. Legendarny Kozakiewicz miał wypadek! Pilnie wymaga operacji
  3. Jerzy Owsiak ma asa w rękawie. PiS w poważnych tarapatach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News