Ogłoszenie zaręczyn księcia Harry’ego z Meghan Markle było bardzo radosnym momentem nie tylko w samej Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Co ciekawe, ustatkowany członek rodziny królewskiej nie przestał wcale wzbudzać gigantycznych kontrowersji. Tym razem wywołał niemały skandal, kiedy jego narzeczona publicznie postawiła mu ultimatum.

– Skoro każdy może od czasu do czasu napić się piwa, dlaczego ja nie mogę? Papierosy? Staram się rzucić. Ciężko mi to idzie, bo na razie nie czuję zgubnych skutków palenia. Ciągle potrafię szybko biegać, nie dostaję zadyszki nawet na poligonie. Jeśli jednak dla kogoś moje palenie jest problemem, to bardzo mi przykro – mówił w jednym z wywiadów książę o swoim tytoniowym nałogu, z którym wkrótce będzie musiał zerwać przez ultimatum postawione mu przez narzeczoną.

ZOBACZ TAKŻE: Duda zapamięta to na długo. W Gdańsku pogonili go jak wroga

Maghan stawia warunki

Markle oficjalnie stwierdziła bowiem, że albo Harry zrezygnuje z palenia, albo ona wprowadzi się do pałacu, aby prawdopodobnie… przypilnować ukochanego. Wywołało to niemały skandal, gdyż Brytyjczycy zastanawiają się, dlaczego ktoś otwarcie stawia ultimatum tak wpływowemu człowiekowi. Czas pokaże, czy książę odpowie na nie w sposób, który wymarzyła sobie jego przyszła żona.

ZOBACZ TAKŻE: Opozycja go nienawidzi. W poniedziałek będzie ministrem w rządzie Morawieckiego

Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!


Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również