Skandal w Pułtusku. Ksiądz SPOLICZKOWAŁ 10-latka w kościele

Skandal w Pułtusku. Ksiądz SPOLICZKOWAŁ 10-latka w kościele

Podczas uroczystości pierwszej komunii w kościele doszło do skandalicznego wydarzenia. Pułtusk jest w szoku. Ksiądz, tuż po udzieleniu komunii chłopcu, pociągnął go za ucho i spoliczkował. Za co?

Dziecięca ciekawość jest czymś normalnym. Dziesięcioletni chłopiec, po usłyszeniu od księdza słów "Ciało Chrystusa", wyjął z zainteresowaniem opłatek z buzi i zaczął go oglądać. W tym momencie ksiądz uznał, ze zachowanie chłopca jest naganne i należy go ukarać. Na oczach wszystkich pociągnął dziecko za ucho, a następnie wymierzył mu policzek.

Pułtusk: Ksiądz szarpał dziecko za ucho, a potem uderzył je w twarz

- Ksiądz najpierw szarpie dziecko za ucho i wydziera się na nie po czym gwałtownie strzela łapą w policzek chłopca - pisze internauta, prawdopodobnie świadek wydarzenia. Po tym incydencie rodzice dziecka zadzwonili na policję, jednak nawet to nie przyniosło oczekiwanego skutku. Na widok policjantów, ksiądz zaczął się śmiać w głos i twierdzić, że jest bezkarny, ponieważ należy do "obozu dobrej zmiany". Od pamiętnej pierwszej komunii minął już tydzień, a lokalne media milczą na temat zaistniałej sytuacji. Jak donosi mieszkaniec Pułtuska, sprawa jest w prokuraturze. Nie ma jednak pewności, czy nie zostanie przeniesiona do kurii diecezjalnej, jak to ma miejsce przy większości tego typu spraw. Jednak czy przeniesienie księdza do innej parafii byłoby odpowiednią karą? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk wyznaje: Nie miałem na benzynę, jadłem tylko chleb
  2. To KONIEC protestu w Sejmie. Jest deklaracja
  3. Strażacy walczą od wielu godzin. Toksyczna chmura spowija Małopolskę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News