Ogromny skandal w Masterchef! Było tak gorąco, że doszło do publicznego linczu w sieci. Widzowie show są wściekli na producentów, uczestników i jurorów, których tłumaczenia tylko pogarszają ich sytuację.

Finał Masterchef

Dokładnie o 20.00 10 grudnia odbędzie się finał kulinarnego show w TVN – „Masterchef„. W następną niedzielę poznamy zwycięzcę hitowego programu oglądanego przez miliony Polek i Polaków.

ZOBACZ TAKŻE – Łzy cisną się do oczu. Gessler o swoim NIEWYOBRAŻALNYM dramacie z przeszłości

Skandal w Masterchef przed finałem

Programem i jego widzami wstrząsnął jednak skandal. Wściekli fani kulinarnego show zalali twórców, uczestników oraz jurorów ogromną falą krytyki za to co wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków. Sprawa wywołała również burzliwą dyskusję dotyczącą ochrony praw zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE – Afera na cały kraj! Ksiądz ujawnia szokujące szczegóły seksu Magdy Gessler

Gotowali zwierzęta na żywca

Wszystko przez to, że w jednym z odcinków uczestnicy musieli ugotować potrawy z krabów i homarów, które na żywca były wrzucane do wrzątku (tradycyjna metoda przyrządzania). Takie postępowanie ze zwierzętami oburzyło widzów programu, którzy natychmiast po emisji odcinka zaczęli zalewać wszystkich związanych z produkcją ogromną wyrzutami i oskarżeniami o znęcanie się  – doszło do prawdziwego linczu w sieci.

ZOBACZ TAKŻE – Gessler wywołała BURZĘ! „W zakonach za wibratory kobietom służą…”

– Czy może być coś bardziej okrutnego niż wrzucenie żywego zwierzęcia do wrzątku?! Nie będę już tego programu oglądać, a tłumaczenia Michaela o lepszych walorach smakowych takowego „przygotowania” ŻAŁOSNE i okrutne – oburzali się internauci.

– Kucharze powinni w humanitarny sposób „przygotowywać” produkty do spożycia, a nie na żywca wrzucać bezbronne zwierzęta do wrzątku wmawiając widzom, że tak jest dobrze. Nie jest to w porządku – pisała jedna z internautek.

 Tłumaczenia pogrążyły jurorów

Oliwy do ognia dolał jeden z jurorów – Michel Moran – który starał się przekonać widzów, że takie traktowanie zwierząt jest konieczne i nieuniknione, ponieważ gotowanie na żywca homarów „poprawia walory smakowe potrawy”. Po tych słowach widzowie Masterchefa dostali prawdziwej białej gorączki i zaczęli zapowiadać bojkot programu.

Dyskusja na temat praw zwierząt

Na co warto zwrócić jednak uwagę, to fakt, że przez wspomniany skandal odbyła się dyskusja na temat ochrony praw zwierząt w Polsce. Podniosły się głosy, że oczywiście można przygotowywać potrawy z homarów, ale musi być to przeprowadzane w humanitarny sposób tak, by zwierzęta nie cierpiały. To samo w odniesieniu do innych zwierząt hodowlanych – komentujący zgodnie stwierdzili, że wszystko musi odbywać się bezboleśnie.

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie

...

Zobacz również