Kiedy Magda Gessler reformowała pizzerię w Sosnowcu, nie mogła przewidzieć, że jeszcze w tym samym miesiącu do Il Pino zawita policja. Przeprowadzona przez restauratorkę rewolucja może zdać się na marne, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że już niebawem właściciel lokalu znajdzie się za kratkami.

29-latek został zatrzymany przez policję po tym, jak ktoś anonimowo poinformował funkcjonariuszy o trzymanym w pizzerii kilogramie krzewów konopi indyjskiej.

W lokalu znajdowała się również paczka z marihuaną i sprzęt do jej uprawy. Jak podaje policja, narkotyk i urządzenia schowane były w „przemyślnie ukrytym pomieszczeniu”, w gospodarczej części restauracji.

Podczas zatrzymania, do którego doszło pod drzwiami pizzerii, 29-latek przyznał się do posiadania i uprawy marihuany. Prokurator zastosował wobec restauratora poręczenie majątkowe.

Zatrzymany został objęty nadzorem policyjnym. Postawiono mu zarzut posiadania znaczącej ilości narkotyków, za co może zostać osadzony w więzieniu nawet na 10 lat.

 

...

Zobacz również