Ta kobieta przeżyła prawdziwy skandal w miejscu długoletniej pracy. Nie tak wyobrażała sobie to, co usłyszała od swojego szefa. Chciała tylko 100 zł podwyżki!

Jolanta Piotrowska to urzędniczka z Gryfic. Pracowała w Zakładzie Usług Komunalnych od 1993 roku. Kilka godzin po tym jak poprosiła o podwyżkę, nie mogła już wrócić do swojego miejsca pracy.

Czuję się tak, jakbym była śmieciem, któremu nie przysługują żadne prawa. Poświęciłam tej firmie 24 lata, a zwolniono mnie w kilka godzin, bo pierwszy raz w życiu upomniałam się o swoje – mówiła w rozmowie z „Faktem” zrozpaczona kobieta.

Praca pani Jolanty była jej pierwszą w życiu. Swoim zaangażowaniem starała się najlepiej jak tylko można wykonywać obowiązki urzędnicze. Piotrowska co miesiąc rozliczała aż 4 tys. wodomierzy , wystawiając przy tym  3 tysiące faktur. W październiku dowiedziała się od swojego szefa, że przejmuje również obowiązki koleżanki. Dodatkowo oprócz swojej pracy musiała jeszcze rozliczać odbiór ścieków.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL w wielkiej firmie. Nie płacili pensji, a to jak…

Ja ledwo się wyrabiałam ze swoimi i musiałabym zostawać po godzinach. Nie powiedziałam jednak „nie”. Poprosiłam tylko, żeby dali mi choć 100 złotych podwyżki. Przy moich zarobkach, które wynoszą 2200 złotych, jest to dosyć znacząca suma – opowiedziała szczerze pani Jolanta.

Zwolnili ją mimo dobrze wykonywanych obowiązków

Kadrowa z pracy po kilku godzinach od poproszenia o podwyżkę wręczyła Jolancie Piotrowskiej…wypowiedzenie. Urzędniczka była  rozstrzęsiona całą sytuacją. Tak mówiła o tym co czuła: Poczułam się tak, jakby ktoś pięścią uderzył mnie w brzuch. Próbowałam jeszcze negocjować, ale dyrektor był nieugięty.

Do tej bulwersującej sprawy postanowił odnieść się dyrektor kobiety. Mirosław Tyburski, stojący na czele Zakładu Usług Komunalnych stwierdził, że zwolnił kobietę z powodu niewykonania polecenia.

ZOBACZ TAKŻE: Bezdomny mężczyzna sprzedał swój wózek, aby zabrać swojego psa i szczeniaczki do weterynarza

Pani Jolanta nie zamierza się jednak poddawać Cała sytuacja sprawiła, że ma wolę walczyć ze swoim pracodawcą. Sprawa trafi do sądu. Jak tłumaczy kobieta: Mam nadzieję, że będę mogła wrócić do swojej firmy. 

Pan dyrektor z pewnością nie będzie miał wesołej miny, gdy zobaczy jeszcze panią Jolę w swoim urzędzie.

Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

Źródło: fakt.pl