Skandal! Polska firma wykorzystuje zamach w Londynie do promocji mebli

Skandal! Polska firma wykorzystuje zamach w Londynie do promocji mebli Źródło: Źródło: twitter.com/meblinePL

Pewne rzeczy nie mieszczą się w głowie. Można pomyśleć, że są świętości, których nie można naruszać. Taką wszakże jest śmierć niewinnych ludzi. Zwłaszcza tragiczna śmierć. Jednak nie dla wszystkich to takie oczywiste. Są firmy i ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby się wypromować.

Polska firma Mebline.pl postanowiła wypromować się na zamachu w Londynie. W chwili, w której wszyscy użytkownicy Internetu wyszukują wszelkie możliwe informacje o tym, co dzieje się pod budynkami brytyjskiego parlamentu - tag "london" jest najpopularniejszym na wszystkich platformach.

Nie sposób uzasadnić wrzucania na Twitter właśnie w tym momencie reklamy szaf "London". Wydaje się to co najmniej nie na miejscu, jeśli nie wręcz skandaliczne. Podobne  odczucia wzbudzać może inna reklama Premiertrip Travels - biuro podróży, akurat w chwilę po zamachu w Londynie wrzuciło reklamę promocyjnej wycieczki z powrotnym biletem do Londynu.

Zdaje się nieszczególnie inteligentnych dziewczyn, które swoje wdzięki też próbują wypromować na tragedii ofiar, nie będziemy komentować. Źródło: twitter.com/premirertripT Źródło: twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News