To prawdziwie skandaliczna sytuacja, którą opisujemy jako pierwsi. Jak przedstawił nam nasz czytelnik, w nadmorskiej miejscowości Niechorze położonej w województwie zachodniopomorskim, Polacy pomogli wstać totalnie pijanemu Niemcowi, by chwilę później zostać obrzydliwie zwyzywanymi przez jego żonę. 

Niechorze jest małą nadmorską miejscowością w powiecie gryfickim, którą często odwiedzają niemieccy turyści. Wczoraj doszło tam do prawdziwego skandalu z udziałem żony jednego z nich.

Około 50-letni Niemiec upił się niemalże do nieprzytomności, a następnie przewrócił i wił po ziemi. Grupka młodych Polaków podeszła do niego, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Razem z naszym czytelnikiem Damianem podnieśli go i spróbowali doprowadzić do ładu.

Młodzi ludzie zrobili to z dobroci serca i nie oczekiwali poklasku, ale nie spodziewali się aż tak obrzydliwej reakcji żony Niemca. Kobieta śmiejąc się zaczęła obrażać Polaków tak jak robili to naziści podczas okupacji. Uznała, że skoro podnoszą jej pijanego męża to są służącymi, tak jak kiedyś Polacy zmuszani do służby przez nazistów.

– Był mocno pijany i go podnieśliśmy. Jego żona siedząca niedaleko na murku śmiała się i zaczęła do nas krzyczeć – „Polnische Schweine!” – „Polskie świnie” – mówi Damian serwisowi PIKIO.pl.

...

Zobacz również

Zobacz również