Skandal na Eurowizji! Mężczyzna wbiegł na scenę i zaatakował piosenkarkę [FILM]

Skandal na Eurowizji! Mężczyzna wbiegł na scenę i zaatakował piosenkarkę [FILM]

Choć już sam konkurs piosenki Eurowizji wywołuje ogromne emocje, w tym roku nie dało się uniknąć sytuacji, które podgrzałyby atmosferę jeszcze bardziej. Pewien mężczyzna postanowił bowiem zakłócić spokój podczas konkursu. Eurowizja 2018, wszyscy jej widzowie i uczestnicy została spowita paniką.

Do zaskakującej sytuacji doszło podczas występu reprezentantki Wielkiej Brytanii. Kiedy artystka występująca pod pseudonimem SuRie wykonywała swój utwór, nieznany mężczyzna wtargnął na scenę. Kobieta właśnie wykonywała piosenkę "Storm", kiedy ku przerażeniu wszystkich zebranych na scenę wskoczył nieznany mężczyzna. Ten w mgnieniu oka wyrwał jej mikrofon z ręki i mocno pchnął, jakby chciał strącić w tłum fanów.

Eurowizja 2018 - atak na wokalistkę podczas konkursu

Mężczyzna wykrzykiwał do mikrofonu rzeczy w niezrozumiałym języku. Nikt nie wiedział o co chodzi. Przez ułamki sekund wydawało się, że to wyreżyserowana akcja. Kiedy jednak na mężczyznę rzucili się ochroniarze, nikt nie wątpił, że to był atak. Mężczyzną szybko zajęły się służby ochraniające imprezę. Zanim jednak go ściągnięto ze sceny, zdążył wykrzyczeć do mikrofonu szereg zdań, które były trudne do zrozumienia. Nieoficjalnie wiadomo, że były to groźby pod adresem rządu Wielkiej Brytanii. Mężczyzna miał mówić w imieniu jakiejś zbiorowości, gdyż jedną z jego wypowiedzi odczytano jako "domagamy się pokoju!". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE: 1. Fani Michała Szpaka zrozpaczeni. W Polsce może znikać 2. Michał Szpak szaleje z zazdrości! To musiało bardzo zaboleć 3. Rodowicz zniszczy swojego męża. "Chce milionów w gotówce!" źródło: plejada.pl Następny artykuł