Trudno opisać, jak oburzająca jest ta historia. Dwoje nastolatków nagrało filmik, na którym widać słaniające się dziecko, któremu podaje się alkohol i inne używki. Nie wiadomo, z kiedy jest to nagranie. Teraz zaczęło się robić sławne i od razu wywołało reakcję.

Okazuje się, że na filmie widać 3-letnie dziecko, córkę nastoletnich rodziców z prowincji Formosa w Argentynie. Młodzież najwyraźniej urządzała sobie jakąś imprezę. Na filmie widać słaniające się ze zmęczenia dziecko z butelką piwa między nogami.

Rodziców nagrywających całe zdarzenie bardzo bawi niemogące utrzymać pozycji siedzącej dziecko. W trakcie trwania filmu widzimy, jak jedno z rodziców przykłada córce butelkę z alkoholem do ust. Potem to samo dzieje się z inną dłonią – trzymającą papierosa. Wszystko okraszone jest donośnymi śmiechami zza kamery. Dopiero kiedy słaniające się dziecko prawie uderza się w główkę – matka reaguje, podpierając córce plecy.

Nagranie obiegło Internet i zainteresowało argentyńską policję. Funkcjonariusze znaleźli młodocianą parę. 17-letnią matkę i jej rok starszego partnera oskarżono o podawanie dziecku nie tylko alkoholu i papierosów, ale także marihuany. Dziewczynka została powierzona opiece babci, zaś wobec pary prowadzone jest dochodzenie.

Rodzice dziecka tłumaczą, że nic nie podawali córce, a jedynie udawali, że to robią, co uwiecznili na filmie. Policja będzie teraz sprawdzać, ile prawdy jest w ich zeznaniach.

https://www.youtube.com/watch?v=xVAi3krhbsE

...

Zobacz również

Wstrząsające historie dzieci wychowanych przez zwierzęta lub w izolacji

Zobacz również