KOLEJNY POŻAR składowiska odpadów! To NIE przypadek

KOLEJNY POŻAR składowiska odpadów! To NIE przypadek Źródło:

To wiadomość z ostatniej chwili! Płonie kolejne składowisko odpadów w Polsce! To już prawdziwa plaga pożarów. Siwy dym przykrył niebo tym razem nad miejscowością Wszedzień w woj. kujawsko-pomorskim.

Dziś informowaliśmy o tym, że plagą pożarów w Polsce zajęła się nawet Rada Ministrów. Od początku roku odnotowano bowiem aż 62 tego typu incydenty, we wszystkich przypadkach mówi się o celowych podpaleniach. Jednym z najpotężniejszych w ostatnim czasie był ten, do którego w sobotnią noc doszło w Zgierzu. Zajęły się wówczas śmieci, których gaszenie trwało przez kolejne długie godziny aż do godzin porannych.

Wszedzień: siwy dym zakrył niebo

Tym razem płonie składowisko śmieci we Wszedzieniu w woj. kujawsko-pomorskim. Z żywiołem walczy kilka jednostek straży pożarnej. Strażacy apelują do mieszkańców o zamykanie okien. Dym, który unosi się wysoko ponad ogniem, jest silnie trujący. Od razu nasuwa się pytanie - "co było powodem pożaru?". Nieznana jest jednak na nie odpowiedź. Mało kto wierzy jednak w to, że kolejne tego typu wydarzenia to przypadki. Coraz częściej pojawiają się głosy, że to umyślne podpalenia. Nikt już nie wątpi w to, że pożary to nie przypadki. Wygląda na to, że w sprawę będzie musiała zaangażować się policja. Bez szeroko zakrojonego śledztwa nie da się rozwikłać zagadki plagi pożarów. To na pewno będzie miało miejsce, gdyż sprawą już zajął się polski rząd. Ministrowie z premierem na czele nie wierzą w to, że kolejne pożary to tylko zbiegi okoliczności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanna Lis zaatakowała chorego Kaczyńskiego! Potężna awantura
  2. Ostateczna kompromitacja Justyny Żyły. Wystarczył jeden wpis
  3. Polska celebrytka twierdzi, że jest jak Jan Paweł II. "Niewiele jest autorytetów z zasadami"
źródło: remiza.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News