Prawo i Sprawiedliwość ma wrogów nawet wśród celebrytów. Jednym z nich jest Natalia Siwiec, znana modelka. Gwiazda nie wytrzymała i uderzyła w PiS.

W przyszłym roku tylko w połowę niedziel w miesiącu zrobić będziemy mogli zakupy. To efekt udanej kampanii związków zawodowych, które pragną wymusić na rządzie zakazanie wszelkiej działalności gospodarczej w siódmy dzień tygodnia. Pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte i wiadomo, że w roku 2020 handel (z pewnymi wyjątkami) w każdą niedzielę będzie zakazany.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Siwiec pokazała mamę. Trudno uwierzyć, że są spokrewnione

Siwiec nie wytrzymała

Głos w sprawie zabrała także, okrzyknięta „Miss Euro 2012”, Natalia Siwiec. Celebrytka handlowe niedziele wykorzystuje do zarobku – w weekendy najczęściej odbywają się różne wydarzenia w galeriach handlowych, w których uczestniczy. Modelka nie wytrzymała i uderzyła w popierany przez PiS projekt.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu w niedzielę. Będą normalnie sprzedawać bez konkurencji!

– Ja nad tym ubolewam, bo czasami niedziela jest jedynym dniem. Ja jeszcze mogę gdzieś znaleźć inne dni, ale na przykład dla moich rodziców, dla ludzi z mojego otoczenia to jest czasami jedyny dzień wolny, kiedy mogą zrobić zakupy dla dzieci, dla siebie – powiedziała.

źródło: pudelek.pl

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Czy to nowa sympatia Leonardo DiCaprio? Jej zdjęcia już zawojowały internet!

...

Zobacz również