Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji?! "Jesteśmy brane pod uwagę"

Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę na Eurowizji?! "Jesteśmy brane pod uwagę" Źródło: fot. YouTube

Siostry Godlewskie wzbudzają spore kontrowersje wśród internautów. Nikt nie może przejść obok nich obojętnie. Ostatnio w mediach pojawiła się wiadomość, że być może będą one reprezentowały nasz kraj na Eurowizji. W internecie zawrzało.

Siostry Godlewskie przebojem wdarły się do przestrzeni publicznej i od razu wywołały spore kontrowersje. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i Esmeralda aspirują do roli słynnych piosenkarek. Jednak ich talent wokalny pozostawia sporo do życzenia. Teledyski sióstr zbierają wiele negatywnych komentarzy, jednak celebrytki nie przejmują się hejtem i rozpędzają swoją karierę. W jednym z filmików Małgorzata Godlewska przekazała internautom zdumiewającą wiadomość, której nikt się nie spodziewał. 5 lutego siostry Godlewskie złożyły oficjalne zgłoszenie do udziału w Eurowizji. Amatorskie piosenkarki przygotowały z tej okazji nową piosenkę i zdradziły już nawet jej tytuł.

Siostry Godlewskie pojadą na Eurowizję?! Mają już gotową piosenkę

Nowy hit Małgorzaty i Esmeraldy będzie nosił tytuł "Gentelman" i już wkrótce ujrzy światło dzienne. Aspirujące piosenkarki przekonują, że będzie to hit nadchodzącej wiosny. Mimo wszechobecnej krytyki słynne siostry nie tracą pewności siebie. W opublikowanym na Facebooku filmiku jedna z nich przyznaje, że są one brane pod uwagę jako reprezentantki Polski podczas Eurowizji 2019, która odbędzie się w Tel Awiwie. Postanowiły więc wykorzystać swoją szanse i zgłosiły udział w konkursie. Siostry Godlewskie mają jednak sporą konkurencję. Do rywalizacji w tegorocznej Eurowizji przystąpiło aż dwudziestu wykonawców. Reprezentant Polski miał zostać ogłoszony w piątek 8 lutego, jednak TVP poinformowało, że werdykt zostanie zakomunikowany w późniejszym terminie. Faworytką eliminacji miała być Natalia Schroeder, jednak udział piosenkarki okazał się plotką.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siostry Godlewskie proszą fanów o trzymanie kciuków

Siostry Godlewskie proszą fanów o wsparcie i trzymanie kciuków podczas eliminacji. - Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju, od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję - przekonuje Małgorzata Godlewska Już wkrótce przekonamy się, jaką decyzję podejmie jury. Komisja bierze pod uwagę różne aspekty, jednak walory wokalne wciąż są jednym z najistotniejszych czynników decydujących o ostatecznym werdykcie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  2. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  3. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  4. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  5. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Na Temat Następny artykuł