Straszna przepowiednia zakonnicy. Siostra Łucja mówi też o Polsce

Straszna przepowiednia zakonnicy. Siostra Łucja mówi też o Polsce Źródło: pixabay.com

Siostra Łucja dos Santos to jedna z trójki dzieci, które były świadkiem objawień Fatimskich. Zakonnica przez całe swoje życie miała bliski kontakt z Bogiem, a o jej wizjach mówili wszyscy. Jedno z objawień Łucji dotyczyło przebiegu III wojny światowej i jej skutków. Siostra Łucja ze szczegółami opisała przyszłość Polski.

Objawienia Matki Bożej w Fatimie przepowiedziały między innymi zamach na Jana Pawła II, dały też wizję piekła do którego idą dusze grzeszników. Siostra Łucja, zmarła w wieku 97 lat, do końca życia mieszkała w klasztorze, a swoje wizje opisywała Augustynowi Fuentesowi. On, po uzyskaniu zezwoleń, przekazuje je reszcie świata.

Siostra Łucja - Polska przetrwa III wojnę światową

- Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia - miała przekazać w swoim orędziu siostra Łucja. Nawoływała, żeby Polacy wracali do kraju, gdzie przed wojną uchroni ich Matka Boża. W ruinę ma się obrócić Paryż, zniszczony przez pożar. Kataklizmy ekologiczne dotkną Stany Zjednoczone, Bałkany i wiele innych. Niemcy, Dania i Holandia zostaną zalane wodą. Wojna natomiast ma zostać wywołana jeszcze wcześniej przez narastające zagrożenie atakiem nuklearnym. Walki rozpocznie natarcie Chin na Rosję, szybko dołączą się Amerykanie i Anglicy. W końcu cały świat ma ogarnąć wojenny chaos. Większość osób nie wierzy w przepowiednie, które przekazała Siostra Łucja. Część z nich jednak spełniła się wcześniej, więc zarówno niedowiarkom jak i wierzącym pozostaje czekać na ostateczne rozwiązanie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy się wściekną! Finansowaliśmy łóżkowe igraszki posła z kochanką
  2. Kolejne zaostrzenia w zakazie handlu w niedziele. Odczują to miliony Polaków
  3. Celebryta polskiego show schudł 133 kilo! Jest nie do poznania
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News