Kim jest kobieta, która pływała w nocy ze Starakiem? Media twierdzą, że to NIE JEST jego siostra!

Kim jest kobieta, która pływała w nocy ze Starakiem? Media twierdzą, że to NIE JEST jego siostra! Źródło: instagram.com/pwsas/

Siostra wcale nie znajdowała się na pokładzie motorówki, z której wypadł Piotr Woźniak-Starak? Na brzegu znaleziono kobietę, którą początkowo media okrzyknęły siostrą 39-latka. Teraz dziennikarze doszli do informacji, że to nie była Julia Woźniak-Starak.

Siostra miała towarzyszyć Piotrowi Woźniakowi-Starakowi w nocnej przejażdżce po jeziorze Kisajno - tak przez 2 dni utrzymywały wszystkie największe polskie media. Na brzegu jednak znaleziono wycieńczoną 27-latkę z Łodzi. Teraz dziennikarze doszli do kolejnych kluczowych informacji.

Feralna podróż motorówką była poprzedzona smutnymi wieściami od żony Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak miała ostatnio pełne ręce roboty. Była prowadzącą Top of The Top Sopot Festival, więc wraz z mężem postanowili pojechać na pobliskie Mazury, by wypocząć na posiadłości Staraków. Piotr Woźniak-Starak ucieszył się, że spędzi kilka dni z żoną oraz przyjaciółmi. Jednak wieczór przed zaginięciem 39-latka upłynął w atmosferze rozstań.

Jak ustalili dziennikarze Super Expressu, dla Agnieszki Woźniak-Starak wypoczynek nie był dość relaksujący - zamieszanie, masa znajomych - inaczej wyobrażała sobie cichy pobyt w Fuledzie. W związku z tym po zjedzeniu kolacji w sobotę wieczorem zadecydowała o powrocie do Warszawy. Piotr Woźniak-Starak został sam ze znajomymi. Kilka godzin po posiłku doszło do wypadku na jeziorze Kisajno.

27-latka znaleziona na brzegu to nie jego siostra! Szokujące informacje od dziennikarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że na łódce znalazła się 27-letnia kobieta, jednak nie wiadomo dokładnie w którym momencie wsiadła na pokład. Po zjedzeniu kolacji Piotr Woźniak-Starak wracał do posiadłości wraz z płynącymi drugą łodzią ochroniarzami. W pewnym momencie ich odprawił i obiecał, że niedługo dopłynie. Nigdy to już nie nastąpiło. Nad ranem na brzegu znaleziono wycieńczoną 27-latkę, która przekazała informacje o wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Makabryczne informacje mediów. Kawałki ubrań Piotra Woźniaka-Staraka miały zostać znalezione na śrubie motorówki

2. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie

Według Super Expressu nie jest to siostra syna miliardera. Przede wszystkim nie zgadzał się wiek - Julia Woźniak-Starak ma bowiem 29 lat. Po dziennikarskim śledztwie przedstawiciele tabloidu dowiedzieli się, że to 27-letnia łodzianka, która pracowała jako kelnerka w jednej z miejscowych restauracji. Znajdowała się niedaleko Gospody pod Czarnym Łabędziem, w której Starakowie jedli kolację. Co stało się dokładnie na łódce - nie wiadomo. Kobieta powiedziała jedynie, że około 3:00 wypadli z łodzi podczas manewr skrętu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Wypłynęło zdjęcie Agaty Dudy zanim została pierwszą damą. Czarne paznokcie, fikuśne okulary to tylko początek
  3. Pierwsza reakcja Agnieszki Szulim na zaginięcie męża wprawia w osłupienie. Ludzie którzy wcześniej ją wspierali, teraz zamilki
  4. Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!
  5. Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzchnię

Źródło: Super Express

Następny artykuł