Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?

Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem? Źródło: Screen/Youtube/Pudelek

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka, która zdołała się uratować po nieszczęśliwym wypadku motorówki na jeziorze, posiada niezwykłe talenty. Być może to właśnie one zaważyły w tej krytycznej sytuacji.

Siostra zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka obdarzona jest niezwykłymi talentami. Być może to właśnie dzięki nim Julii udało się wydostać na brzeg po nieszczęśliwym wypadku, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Poszukiwania jej brata nadal trwają. 

Siostra Woźniaka-Staraka uratowała się dzięki swoim talentom

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka, Julia, najprawdopodobniej towarzyszyła swojemu bratu podczas tej fatalnej nocnej podróży motorówką, która skończyła się wypadkiem. Kobiecie udało się wydostać na brzeg, a poszukiwania słynnego producenta filmowego wciąż trwają. 

Analizując życiorys i pasje Julii Starak, można wysnuć wnioski, że posiada ona wiele talentów, które najprawdopodobniej przydały jej się w tej kryzysowej sytuacji na jeziorze. Po tym, jak motorówka przechyliła się podczas skrętu, a jej pasażerowi wypadli za burtę, Julia przepłynęła około 100 metrów, żeby wydostać się na brzeg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sport ratuje życie 

Julia Starak posiada bardzo bogaty życiorys. Jako córka milionerów mogła sobie w swoim życiu pozwolić na wszystko co najlepsze. Skończyła prestiżową szkołę  Aiglon College w Szwajcarii, a także studiowała na słynnym Brown University w USA. Poza nauką, siostra słynnego producenta filmowego, zajmuje się sportem. 

Julia Starak prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, dba o swoją linię i odpowiednie odżywianie się. Codziennie spędza czas na treningach, dzięki czemu jej ciało jest szczupłe i bardzo wysportowane. Jej wielką pasją jest również joga, która - jak wiadomo - nie tylko ćwiczy ciało, ale również wpływa pozytywnie na umysł człowieka. Wszystkie te aktywności sprawiają, że córka milionerów jest w świetnej formie fizycznej, posiada dobrą kondycję i jest rozciągnięta. 

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Być może właśnie dzięki tym wszystkim umiejętnościom i doświadczeniu, Julia Starak poradziła sobie w sytuacji awaryjnej, jaka miała miejsce ostatnio. Kobiecie po wypadku na jeziorze Kisajno udało się o własnych siłach wypłynąć na brzeg. Gdyby nie była tak sprawna fizycznie nie byłoby szans, żeby dała radę tego dokonać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  2. Kobieta dostała zaproszenie ślubne z tajemniczą karteczką w środku. Gdy ją przeczytała, zsiniała ze złości
  3. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
  4. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  5. Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News