Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca Źródło: Pixabay / RandyDMM

Siostra pokazała jej psa, którego wraz z mężem adoptowała ze schroniska. Kobieta nie może uwierzyć, że podjęli tak bezmyślną decyzję. Boi się o życie swojego małego siostrzeńca.

Siostra pochwaliła się psem, którego wraz z mężem przygarnęli ze schroniska. Emilia nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Nie wyobraża sobie życia z takim czworonogiem pod jednym dachem, tym bardziej, że jej bliscy mają w domu małe dziecko. Kobieta bardzo boi się o zdrowie swojego siostrzeńca.

Siostra wzięła psa ze schroniska

Emilia napisała w liście do redakcji portalu Papilot, że kompletnie nie rozumie swojej siostry. Najpierw narzekała, że z powodu dziecka nie ma na nic czasu, a później postanowiła adoptować zwierzę ze schroniska. Autorka jest przerażona psem, którego wybrali na swojego pupila.

- Oficjalnie jest kundlem, bo w sumie nie wiadomo, jaka to mieszanka. Ewidentnie ma coś jednak z amstaffa, a wszyscy wiemy, co to za rasa. Takich zwierząt nigdy nie można być do końca pewnym. Niby potulne, łagodne i bezpieczne, ale wystarczy chwila. Powiedziałam im wprost, że zachowali się bardzo nieodpowiedzialnie - pisze zaniepokojona.

Siostra kompletnie nie rozumie jej obaw

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta najbardziej boi się o swojego siostrzeńca. Maluch nie skończył jeszcze dwóch lat i jej zdaniem nie jest świadomy tego, co może się wydarzyć, kiedy dla zabawy zacznie zaczepiać potencjalnie groźnego pupila.

- Ich synek ma dopiero 1,5 roku i wiadomo - jak to dziecko. Roznosi go energia, a w tym wieku nie przewiduje się jeszcze konsekwencji swoich czynów. Nadepnie psu na ogon, niechcący trąci albo dla zabawy zabierze kość i koszmar gotowy. Groźne rasy mają w sobie wewnętrzny instynkt walki. Na pewno nie dają sobie w kaszę dmuchać. To nie labrador czy inny golden retriever, które mają anielską cierpliwość - kontynuuje kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Cała prawda o mężu Henryki Krzywonos. Ta wiadomość wzbudziła sensację

2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

 

Emilia nie rozumie, dlaczego wybór padł na tak groźną rasę. Jest przekonana, że jej siostra nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, jakie dobrowolnie sprowadziła pod swój dach. Przekonuje też, że nie tylko ona boi się ich nowego psa.

- Nie mam nic przeciwko, żeby w domu były zwierzęta, ale trzeba je dopasować do okoliczności. Zawsze mogli przygarnąć jakiegoś małego kundelka, który co najwyżej zadrapie pazurkiem. Ten jest tak wielki, że mógłby pożreć dziecko żywcem. Wzbudza postrach, a oni nie widzą żadnego zagrożenia. Często zostawiają samego syna z pupilem w pokoju i wierzą, że nic złego się nie wydarzy. Przecież to szczyt głupoty - kończy swój list przerażona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News