Sekret słynnego aktora wyszedł na jaw. Jego siostra była tak naprawdę jego matką

Sekret słynnego aktora wyszedł na jaw. Jego siostra była tak naprawdę jego matką Źródło: Theo Kingma Rex Features EAST NEWS

Siostra bardzo znanego aktora była tak naprawdę jego biologiczną matką. Sekret rodzinny po latach ujrzał światło dzienne. Kobieta urodziła gwiazdora jako nastolatka, nie wiedziała, kto jest ojcem dziecka. Rodzice dziewczyny zdecydowali, że wychowają wnuka jak własne dziecko. Prawdziwa tożsamość jego mamy miała nigdy nie wyjść na jaw.

Jack Nicholson urodził się kwietniu 1937 roku w Neptune w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Jako siedemnastolatek wyjechał do Hollywood, gdzie wkrótce rozpoczął naukę aktorstwa w grupie o nazwie Players Ring Theatre. Jego pierwszymi kreacjami aktorskimi były epizody w mało popularnych operach mydlanych. Jego debiutem filmowym była główna rola w niskobudżetowym filmie "The Cry Baby Killer". Wkrótce kariera Jacka Nicholsona nabrała oszałamiającego tempa. Jego talent został doceniony - niedługo po debiucie otrzymał pierwsze nominacje do prestiżowych nagród, w tym do Oscara. Dziś aktor może pochwalić się trzema Oscarami, sześcioma Złotymi Globami i wieloma innymi wyróżnieniami. Nie ma na świecie osoby, która nie widziałaby jego fenomenalnej kreacji w "Lśnieniu" w reżyserii Stanleya Kubricka.

Siostra okazała się matką znanego aktora

Jack Nicholson ma dziś 83 lata i jest niekwestionowaną legendą. Mimo że na planie pojawił się przed dekadą, a jego problemy zdrowotne nie pozwalają już na zakrojoną aktywność, nadal pozostaje jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Mało kto wie o tym, że jego prywatne życie było pełne komplikacji. Od najmłodszych lat uważał, że jego rodzicami są John Nicholson i jego żona, Ethel May Nicholson. Kiedy prawda wyszła na jaw, przeżył prawdziwy szok. Okazało się, że przez całe życie nie wiedział, że nie jest biologicznym potomkiem pary. Państwo Nicholson przez laty obiecali, że nie ujawnią tożsamości prawdziwej matki chłopca. Tajemnice takiej wagi rzadko zostają zachowane. Wkrótce fakty wyszły na jaw. Jack Nicholson dowiedział się, że urodziła go kobieta, którą przez wiele lat uznawał za rodzoną siostrę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor był zszokowany tą wiadomością. Przez całe dzieciństwo uważał, że jego biologiczny ojciec był alkoholikiem, który opuścił rodzinę. Za mamę uważał z kolei babcię. Nie podejrzewał, że jego matką jest siostra, szczególnie, że kobieta jako nastolatka wyjechała z domu rodzinnego bez niego, by zrobić karierę tancerki. Kobieta zmarła, gdy Jack Nicholson miał 26 lat, a wkrótce później odeszła jego babcia. Prawdy na temat swojej rodziny dowiedział się od dziennikarza, który odkrył tajemnicę przypadkiem, przygotowując się do wywiadu z aktorem. Początkowo mężczyzna nie chciał uwierzyć w te sensacyjne doniesienia, jednak wersję redaktora potwierdziła jego druga "siostra", która tak naprawdę była jego ciotką.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister zdrowia ostrzega i zapowiada. Podał termin, kiedy wrócimy do obowiązkowego noszenia maseczek

2. Wszyscy śmiali się z jej wyglądu, chciała się zabić. Na szczęście pojawiła się nieoczekiwana pomoc

Jack Nicholson wspominał tę chwilę jako dramatyczną, ale przyznawał, że był psychicznie przygotowany na trudne wieści, gdyż jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Powodem decyzji prawdziwej matki gwiazdora były konwenanse. W latach trzydziestych macierzyństwo niezamężnej nastolatki uznawane było za skandal. Niestety, mimo upływu lat aktor nadal nie poznał personaliów swojego biologicznego ojca. Spekuluje się, że mógł być nim szef matki Jacka Nicholsona. Kobiety zabrały tajemnicę do grobu, ale aktor nie ma do nich żalu. Jest świadomy tego, że nie cofnie czasu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)
  3. 15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Kamil Bednarek miał wypadek. Auto totalnie zniszczone, nadaje się do kasacji
  5. Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon
  6. Rafał Trzaskowski zapowiedział ważną zmianę dla matek. Wiele z nich może dostać dodatkowe 200 złotych

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News