Panna młoda stanęła we łzach. Przed ołtarzem pan młody złożył przysięgę jej siostrze

Panna młoda stanęła we łzach. Przed ołtarzem pan młody złożył przysięgę jej siostrze Źródło: YouTube/USA TODAY

Siostra panny młodej usłyszała od przyszłego męża te najważniejsze słowa. Obie były ubrane w białe sukienki. Ashley nie mogła powstrzymać łez. To, co się wydarzyło, przeszło jej pojęcie.

Panna młoda stanęła we łzach, a jej młodsza siostra przed ołtarzem. Ta niezwykła ceremonia miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Przywiązanie pana młodego do siostry swojej narzeczonej jest wzruszające i wiele mówi o jego priorytetach. Ksiądz zgodził się przyjąć od niego wyjątkową przysięgę. Znamy jej treść.

Siostra zawsze jest najważniejsza

Ashley od zawsze opiekowała się swoją młodszą siostrą, Hannah. Stworzyło to między nimi naprawdę szczególną więź. To, że Hannah ma zespół Downa i cierpi na cukrzycę oraz wiele innych chorób, nie jest w tej historii najważniejsze, ale jak można się domyślać, odegrało w życiu obu sióstr ogromną rolę. Ashley przysięgła sobie, że zawsze będzie stać przy boku młodszej siostry. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy dziewczęta dorosły, w życiu Ashley zaczęli pojawiać się mężczyźni. Nie raz zdarzyło jej się zakochać, nigdy jednak nie pozwoliła sobie poważnie myśleć o kimś, kto w pełni nie akceptowałby jej siostry. Okazało się to niestety dużym problemem. Partnerzy Ashley widzieli Hannah jako kulę u nogi. W najlepszym wypadku traktowali ją pobłażliwie, w najgorszym z lekceważeniem. Ashley, pozostając wierna swojej przysiędze, konsekwentnie kończyła niesatysfakcjonujące relacje.

W końcu Ashley poznała Willa. Mężczyzna bardzo przypadł jej do gustu - tak bardzo, że naprawdę obawiała się, jak zareaguje, gdy dowie się, że jej siostra jest dla niej najważniejsza. Obawy Ashley okazały się zupełnie bezpodstawne. Will okazał się być ciepłym, akceptującym człowiekiem i od razu zaprzyjaźnił się z Hannah. To właśnie ta przyjaźń skłoniła go do gestu, który uczynił ślub Ashley i Willa tak wyjątkowym wydarzeniem.

W dniu ślubu obie siostry ubrane były w białe suknie. Ksiądz zgodził się na to, aby Will złożył jedną dodatkową przysięgę - skierowaną do siostry jego ukochanej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

- Czy bierzesz Willa za najlepszego przyjaciela? Czy zgadzasz się zawsze łowić z nim ryby? Czy zgadzasz się na słuchanie jego nieśmiesznych żartów, a także czy zgadzasz się, aby zawsze dbał o ciebie jako twój najlepszy przyjaciel? - Tak brzmiały jej słowa, na które on ochoczo przytaknął. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: topniusy

Następny artykuł