Cała rodzina spisała jej siostrę na straty. Bo ma już 35 lat, stała się obiektem okropnych żartów

Cała rodzina spisała jej siostrę na straty. Bo ma już 35 lat, stała się obiektem okropnych żartów Źródło: unsplash.com/Soroush Karimi

Siostra została spisana na straty przez całą rodzinę. Wszystko przez wiek kobiety - mając 35 lat na karku wypadała bardzo blado przy swojej krewnej. Teraz jest obiektem kpin i musi odpowiadać na nie do końca wygodne pytania.

Siostra kobiety stała się głównym tematem rodzinnych spotkań. Jej krewni nie uważają, by mogła sobie jeszcze jakoś ułożyć przyszłość, bowiem według jest już za późno. Ma 35 lat i musi znosić niewygodne pytania i ciągłe docinki. Jej życie to pasmo przykrości.

Siostra autorki listu jest starą panną i według rodziny nie ma dla niej ratunku

Sara swój list zaczęła od tego, że sama kiedyś naśmiewała się ze starych panien - z 30- i 40-letnich kobiet, które swoje łóżko dzielą tylko z kotami, a wieczorami wypijają wino do starych seriali. Uważa, że jeśli ktoś tak długo nie znalazł swojej drugiej połówki, to jest idealnym obiektem do plotek - każdy zastanawia się, czy coś jest z taką osobą nie tak.

Podzielała żarty ze stereotypów, dopóki w jej rodzinie nie znalazła się taka kobieta - jej własna siostra. Sara pisze, że "w rodzinie mówi się o niej ironicznie", a sądząc po zachowaniu domowników, każdy spisał ją już na straty. Według nich nie ma cienia nadziei na to, by jeszcze sobie kogoś znalazła. Przecież ma 35 lat.

"Wyrok już chyba zapadł i to jest straszne"

Sara ma 29 lat, ma już męża i urodziła ukochanego synka. Twierdzi też, że sama za bardzo nie wierzy w to, że jej siostra stanie jeszcze przed ołtarzem. Gdy wspólnie świętowały 35. urodziny "starej panny", przemyślenia i zmartwienia o jej los wzięły górę. Zaczęła się zastanawiać, czy w jej rodzinie lub wśród znajomych były przypadki, gdy kobieta grubo po 30. znalazła miłość życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odpowiedź brzmi: nie. W pamięci nie znalazła żadnego takiego przypadku i załamała się jeszcze bardziej. Bardzo nie chce, by jej siostra cierpiała z powodu braku bliskiej osoby i bycia samą do końca życia. Kiedyś 35-latka zwierzała jej się, w kim się kocha, dlatego Sara szybko wyrzuciła z głowy myśl, że siostra jest lesbijką.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

- Nie ma się co oszukiwać. Z każdym rokiem szanse maleją. Kto się zainteresuje panną, która za chwilę skończy 40 lat? Od razu człowiek myśli, że coś z nią nie tak. A według mnie to naprawdę fajna, życiowa i dobra osoba. Dziwię się, że tak to wyszło (...) Wyrok już chyba zapadł i to jest straszne. Nie chcę, żeby ona tak do końca życia cierpiała - pisze w swoim liście zmartwiona Sara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News