Siostra Czesława Polak twierdzi, że objawił jej się Jezus Chrystus. Ujawnia, co rzekomo jej powiedział

Siostra Czesława Polak twierdzi, że objawił jej się Jezus Chrystus. Ujawnia, co rzekomo jej powiedział Źródło: screen youtube.com/enamel

Siostra Czesława Polak utrzymuje, że miała objawienie, w którym objawił się jej sam Jezus Chrystus. Ujawniła, co dokładnie jej powiedział podczas tego spotkania. Wiele osób będzie zaskoczonych wyznaniem kobiety.

Siostra Czesława Polak swojego objawienia doświadczyła w momencie, kiedy wracała do swojego domu, który położony jest we wsi Ostrożne w województwie podlaskim. To właśnie wtedy miała usłyszeć głos, mimo że wokół niej nie było żadnej osoby. Siostra dopiero po chwili spostrzegła naprzeciw siebie osobę ze złotą poświatą, w której od razu rozpoznała Jezusa Chrystusa.

W historii Kościoła Katolickiego można natrafić na wiele historii objawień czy też cudów, które przyciągają sobą wielu wiernych, ale nie są potwierdzone przez sam Kościół. Tak też jest i w tym przypadku, chociaż sama siostra Czesława Polak jest przekonana, że widziała wtedy syna Boga.

Siostra Czesława Polak o swoim objawieniu

Do objawienia miało dojść 30 lipca 1984 roku i mimo że minęło od tego czasu już przeszło 30 lat, to nadal to objawienie nie zostało uznane przez Kościół i odcina się od niego nawet sam biskup Janusz Stepkowski. Jednocześnie duchowny podkreśla fakt, że siostra Polak jest osobą świecką i z własnej woli w 2000 roku złożyła śluby czystości, a zezwolenie na noszenie habitu otrzymała od poprzedniego biskupa.

 - Wizje Jezusa i Najświętszej Maryi Panny, o których mówi pani Czesława Polak, są jej prywatnym doświadczeniem, niepotwierdzonym przez Kościół - oznajmił biskup Stepkowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo to siostra Czesława Polak nadal utrzymuje, że jej objawienie było prawdziwe i wyznaje nawet, co dokładnie usłyszała z ust Jezusa, ponieważ to właśnie on miał zlecić jej wybudowanie kapliczki we wskazanym przez siebie miejscu. Tak też się oczywiście stało i do tego miejsca po dziś dzień przybywają wierni z całej Polski.

Jednak nie było to jedyne objawienie siostry Polak, ponieważ w tym samym miejscu ukazała jej się również Matka Boska, która w ten sposób miała uczcić powstanie kapliczki, o którą prosił jej syn. Co więcej, miejsce to ma mieć cudowne działanie uzdrawiające oraz nawracające, o czym wspomina sama siostra Czesława Polak.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

 - Słów biskupa nie będę komentować. Jezus jest moim życiem. Widziałam go. Szedł boso, przechadzał się tą ścieżką. Przyjeżdża tu mnóstwo wiernych i doznają łaski. Chorzy są uzdrawiani, niewierzący się nawracają - wyznaje 87-letnia siostra.

 

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News