Radosław Sikorski nie przepuści żadnej okazji, by uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość. Jeśli nie robi tego w przed kamerami, to na Twitterze. Najnowszy wpis byłego ministra wywołał falę komentarzy.

Podczas wyścigu do władzy partia Jarosława Kaczyńskiego obiecywała bardzo wiele. Od kar więzienia dla dawnej władzy przez odzyskanie wraku prezydenckiego Tupolewa po reparacje wojenne od agresorów z lat II wojny światowej.

To właśnie do tych dwóch ostatnich obietnic odwołał się Radosław Sikorski, w swoim krytykującym PiS tweecie. Polityk zwrócił w nim uwagę, że dziś mijają 22 miesiące od czasu wygranych przez tę partię wyborów, a żaden z powyższych celów nie został osiągnięty.

Dziś 22ga miesięcznica nieodzyskania wraku, nieudowodnienia zamachu i nieuzyskania reparacji od Niemiec i Rosji – napisał Sikorski.

Internauci ochoczo ruszyli do komentowania tego szokującego stwierdzenia. Jak można się domyślić, ich zdania były mocno podzielone. Od poparcia po nienawiść. Niektórzy sięgali nawet po wulgaryzmy. Radosław Sikorski jest prawdziwym mistrzem w wywołaniu oburzenia na stronach www.

 Może i nic nie odzyskali, ale za to dużo rozdali (swoim); i oderwania ryja od koryta; Raduś, ale Ty chłopie się stałeś żałosny…uuu serio no urzekła mnie Twoja historia..szczerze to pod zdechłym psem te twoje wpisy; A która to rocznica słynnej uczty „U Sowy”? – piszą rozemocjonowani twitterowicze.

źródło: twitter.com

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również