Zakopał zwłoki ofiary w centrum miasta. Policja szuka mężczyzny bez kciuka

Zakopał zwłoki ofiary w centrum miasta. Policja szuka mężczyzny bez kciuka Źródło: .

Siemianowice Śląskie stały się miejscem kryminalnej afery. Mieszkańcami miasta wstrząsnęła wiadomość o znalezieniu zakopanego ciała. Śledztwo trwa, policja już szuka niebezpiecznego podejrzanego.

Siemianowice Śląskie stały się miejscem historii kryminalnej żywcem przypominające fabuły książek Jo Nesbo czy Henninga Mankella. Okoliczności sprawy są niejasne, a policja niechętnie dzieli się informacjami. Mieszkańcy są wstrząśnięci - w centrum miasta znaleziono zakopane ciało, a poszukiwany jest tajemniczy mężczyzna bez kciuka.

Siemianowice Śląskie: trwają poszukiwania mordercy

Kryminalna historia zaczęła się 1 czerwca. Na terenie miejskich nieużytków znaleziono zwłoki 28-letniego mężczyzny. Ciało było zakopane dość płytko. Na miejsce zbrodni przyjechała policja, a grupa dochodzeniowa pracowała tam przez kilka godzin. Nie wiadomo jednak, kto poinformował miejskie służby o makabrycznym odkryciu. Policja nie komentuje tego wątku, zasłaniając się dobrem śledztwa.

Do mediów nie docierają żadne informacje o możliwych motywach zbrodni, czy jej okolicznościach. Jednak o kilku faktach można już mówić głośno. Przede wszystkim wstępne wyniki sekcji zwłok potwierdzają morderstwo. Jej dokładne wyniki będą znane w czwartek. Nieoficjalnie mówi się o poważnych obrażeniach głowy. Teoria o zakopaniu ofiary żywcem wciąż nie jest wykluczona.

Jest podejrzany. Ma ważny znak szczególny

Policja przyznaje, że ma już podejrzanego o dokonanie zbrodni i trwają jego poszukiwania. Podkomisarz Tatiana Lukoszek z miejscowej komendy informuje, że wkrótce zostanie opublikowany portret pamięciowy oskarżonego. Policja czeka już tylko na wydanie listu gończego przez sąd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tożsamość poszukiwanego jest więc znana. Według informacji z policji, jest to mężczyzna w wieku ok. 50 lat. Jego znakiem szczególnym jest brak kciuka. Podejrzewa się, że zabójca i ofiara się znali, obaj mieszkali w Siemianowicach Śląskich. Według spekulacji, motywem zabójstwa mogła być kłótnia o pieniądze. Pojawiają się też informacje, że morderca był już kiedyś karany. Na pewno jest niebezpieczny, dlatego całe Siemianowice czekają na publikację wizerunku zbrodniarza.

Poszukiwania są zakrojone na cały kraj - informacje o wizerunku oskarżonego trafiły na wszystkie posterunki. Prawdopodobne jest bowiem, że morderca opuścił już Siemianowice i ukrywa się w innej części kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Anna Grodzka ma dzieci? Wszyscy, którzy myśleli, że NIE mocno się zdziwią
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News