Jedna z najbardziej znanych na świecie celebrytek znowu szokuje. tym razem zażenowała wszystkich swoim intymnym wyznaniem.

Przedstawicielka rodu Kardashianów, Kim, wzięła udział w czwartek w programie Jimmy Kimmel Live! Program bazujący na zapraszaniu celebrytów jest znany z ujawniania ich ekscesów bądź dziwnych zachowań. Gwiazda zawsze zwraca na siebie uwagę i nie inaczej było tym razem.

Z celebrytką ubrana w obcisłą spódniczkę, podkreślającą kształty, nie rozmawiał jednak główny prowadzący show, a aktorka Jennifer Lawrence. Widać było, że musiała lub chciała dostosować się do poziomu swojej bohaterki. Wśród poruszanych tematów nie mogło zabraknąć poważnych pytań o alkohol i imprezy. W końcu zeszło nawet na puszczanie bąków przez Kim i jej najbliższą rodzinę. Temat wyraźnie zakłopotał Kardashian, jednak jej reakcja zażenowała wszystkich oglądających show.

W ogóle nie puszczam bąków! – starała się przekonać Kardashian. Najgorsze jest jednak to, że wcale nie żartowała i była przekonana, że słuchający ją ludzie naprawdę jej wierzą. Ciekawe w takim razie czy celebrytka zostanie uznana za interesujący przypadek medyczny przez amerykańskich naukowców?

Kim Kardashian należy do najbardziej znanych gwiazd show-biznesu. Swoją „wybitną” sławę zyskała dzięki przyjaciółce Paris Hilton i seks taśmom nagrywanym z raperem Rayem J. Obecnie Kardashian jest trzeci raz mężatką. Tym razem ze światowej sławy artystą sceny hiphopowej Kanye Westem. Cała rodzina celebrytki bierze ponadto udział w reality-show „Z kamerą u Kardashianów” świecącym nieustanne triumfy. Powstało już 14 sezonów!

Celebrytka co jakiś czas wywołuje skandale. Bardzo często próbuje zaistnieć mówiąc, w odczuciu większości odbiorców, po prostu głupie rzeczy. Nie inaczej było i tym razem.

Plejada.pl

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również

Zobacz również