Miriam Shaded, kandydatka KORWiN-y do parlamentu stwierdziła w programie #dziejesienazywo, że trzecia wojna światowa już się rozpoczęła i jest to tylko kwestią czasu zanim dojdzie do Europy. 

Według prezes fundacji Estera, trzecia wojna światowa, która już się rozpoczęła to wojna między dwoma różniącymi się diametralnie kulturami – chrześcijańską i muzułmańską.

Trzecia wojna światowa już się rozpoczęła, tylko w każdym kraju w innym terminie. Ona już toczy się na Bliskim Wschodzie, idzie na Afrykę i powoli zmierza ku Europie. Trzeba nazwać to wprost: to jest wojna cywilizacyjna pomiędzy kulturą muzułmańską a chrześcijańską – mówiła Shaded.

Jak wskazała Shaded, agresorem w tej wojnie są muzułmańscy fundamentaliści i terroryści, którzy szerzą islam poprzez podbijanie nowych terenów i bezlitosne mordowanie wszystkich, którzy odmówią przyjęcia nowej wiary.

Prezes Estery odniosła się także do tematu uchodźców szturmujących granice europejskich państw i zarzutów o rasizm z uwagi na podejście Shaded, która skupia się jedynie na pomocy chrześcijanom z Bliskiego Wschodu.

Według Shaded takie oskarżenia są absurdalne, a pomaga głównie chrześcijanom bo – jak przekonuje – są oni najbardziej potrzebującą pomocy grupą ludzi na bliskowschodnich terenach objętych wojną.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: wp

...

Zobacz również