Seweryn Krajewski odszedł w cień. Teraz postanowił trochę namieszać

Seweryn Krajewski odszedł w cień. Teraz postanowił trochę namieszać Źródło: screen youtube.com/SewerynKrajewskiVEVO

Seweryn Krajewski przez wiele lat nie udzielał się w polskim show-biznesie. Członek legendarnej grupy Czerwone Gitary po 7 latach życia w cieniu powraca do swoich fanów w wielkim stylu.

Seweryn Krajewski całym pokoleniom Polaków dał się poznać jako muzyk z ogromnym talentem. Fanów jego twórczości ciężko zliczyć, muzyk swoją poprzednią płytę wydał 7 lat temu. Teraz głównie podróżował między USA i Polską. Jak się jednak okazało, czas ten spożytkował na dalszą twórczość i już teraz możemy za pośrednictwem internetu usłyszeć jego najnowszą piosenkę, do której ułożył słowa oraz skomponował muzykę. W poprzednich latach często tworzenie tekstów powierzał innym, teraz jednak sam odpowiada za całość utworu jak za czasów pierwszej płyty Czerwonych Gitar.

Seweryn Krajewski powraca

Jego najnowsza piosenka nosi tytuł "Słony smak twoich ust" nawiązuje do jego poprzedniej twórczości, jednocześnie opowiada historię flirtu muzyka sprzed lat. Do piosenki ukazał się również teledysk. Wiele osób sugerowało, że Krajewski w temacie muzyki powiedział już wszystko. Teraz artysta udowadnia, że jest w nim jeszcze mnóstwo pasji i zapału, aby nadal tworzyć. Jak sam przyznaje, materiału ma tak duże, że bez problemu starczy na całą płytę. Na takie informacje jego fani czekali od bardzo dawna, wszystko wskazuje, że już niedługo będziemy świadkami wielkiego powrotu legendarnej gwiazdy polskiej muzyki. Nadchodząca płyta Krajewskiego ma już nawet tytuł roboczy i brzmi on "Dalszy ciąg wydarzeń". Jak sam przyznaje, do tego kroku namówiła go żona. Jest to otyle dziwne wyznanie, ponieważ w 2017 roku muzyk rozwiódł się z Elżbietą Krajewską.

 - To żona uświadomiła mi, że minęło już tyle czasu od poprzedniego wydawnictwa... Życzymy sobie jak najlepiej - mówił Seweryn Krajewski w wywiadzie dla onet.pl.

Media szybko podchwyciły temat i już niedługo potem na łamach "Życia na gorąco" ukazał się wywiad z Panią Elżbietą, która została zapytana przez dziennikarza, ale zastrzegła, że nie będzie mówić o mężu.

 - Życzymy sobie jak najlepiej, ale każde z nas skupia się na swojej pracy. Chciałabym w tym roku wydać kolejny tomik poezji, która koi serca. Bo to moje życie, coś co sprawia mi wielką radość i na tym się koncentruję. Dla mnie teraz to jest najważniejsze - mówiła Elżbieta Krajewska.

Wiele osób sugeruje, że muzyk mógł ponownie się ożenić, jednak brak oficjalnych na ten temat. Wiadomo jednak, że Seweryn Krajewski już niedługo powróci z nową płytą, która może sporo namieszać na polskim rynku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brat chciał zniszczyć Beatę Kozidrak. Po jego śmierci ujawniono wstrząsającą prawdę
  2. Polacy wylecieli z mundialu. Tak „cierpią” nasi piłkarze, alkohol i śpiewy
  3. Brat Błaszczykowskiego wpadł w furię! „Pytam się, kur**?!”
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News