Setki dzieci w rozpaczy. Bestialsko zgwałcił kucyka na ich oczach

Setki dzieci w rozpaczy. Bestialsko zgwałcił kucyka na ich oczach

Nasi zachodni sąsiedzi są po prostu zszokowani. Nie mogą uwierzyć w to, co zrobił jeden z syryjskich imigrantów. Mężczyzna został przyłapany w zoo dla dzieci. Jedna z kobiet, która odwiedzała zwierzęta z dzieckiem, zauważyła, że mężczyzna gwałci kuca.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w obleganym przez dzieci Görlitz Park, który jest najpopularniejszym w Berlinie zoo dla dzieci. Przebywające tam dwa kucyki, dwa osły, owce, kozy i inne zwierzęta to prawdziwi ulubieńce dzieci. Jedno ze zwierząt stało się celem chorych żądz jednego 23-latka. Mężczyznę, który gwałcił kucyka, około godziny 15:00 dostrzegła niania, która przebywała w zoo razem z dzieckiem. Kobieta była zszokowana, kiedy jej oczom ukazał się ten makabryczny widok. Krzyk przerażenia spłoszył 23-letniego mężczyznę, który zaczął uciekać. W pogoń za nim szybko ruszyli inni odwiedzający zoo.

Wszyscy są zniesmaczeni

Mężczyźnie udało się uciec do pobliskiego parku, jednak tam dopadli go ścigający go ludzie. Obezwładniono go i wezwano policję. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, aresztowali zboczeńca. Już wyznaczono termin jego rozprawy. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia lub wysoka grzywna za znęcanie się nad zwierzętami i obrazę moralności publicznej. Kobieta, która przyłapała Syryjczyka na zoofilskim akcie nie chce zabierać głosu w sprawie. Jak mówi, widok ten był dla niej tak szokujący, że dotąd nie może sobie poradzić z traumą. W podobnym tonie wypowiadają się inni świadkowie, którzy twierdzą, że sprawy nie ma co komentować, gdyż jest zbyt kontrowersyjna.

Dzieci w rozpaczy

Szokujący akt seksualny ze zwierzęciem najbardziej uderzył w dzieci, których ulubieńcem jest kucyk z Görlitz Park. Setki małych berlińczyków nie do końca rozumie, co się stało, ale są pełne smutku, bo wiedzą, że ich kucyk został skrzywdzony. Sprawa mocno dotknęła także pracowników Görlitz Park. Jak mówią, sprawa niekorzystnie dla nich zyskała szeroki rozgłos. Odtąd będą się kojarzyć jedynie z gwałtem kucyka. - Tutaj przez cały rok dzieją się dobre rzeczy i nikt tego jakoś nie zauważa. Szkoda, że jesteśmy teraz kojarzeni jedynie z takim incydentem - mówi pracownik zoo. źródło: radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News