Gwiazda hitowego serialu na TVP popełniła samobójstwo? Policja ujawniła najnowsze ustalenia

Gwiazda hitowego serialu na TVP popełniła samobójstwo? Policja ujawniła najnowsze ustalenia Źródło: Pixabay.com

Seriale TVP straciły jedną ze swoich największych gwiazd, czy popełniła samobójstwo? Policja przekazała właśnie najnowsze ustalenia w sprawie tajemniczego zaginięcie aktorki, jej ciała dotąd nie odnaleziono. Media od środy żyją tragicznym wydarzeniem, do którego doszło.

Popularne seriale TVP straciły jedną z gwiazd uwielbianych przez miliony Polaków? Od środy cały świat żyje jej tajemniczym zniknięciem. Wiele osób podejrzewa, że aktorka popełniła samobójstwo. Prokuratura właśnie przekazała najnowsze doniesienia w jej sprawie. 

Seriale TVP - jedna z największych gwiazd zaginęła, prokuratura przekazała najnowsze ustalenia

Naya Rivera, gwiazda serialu Glee, wyruszyła z synkiem nad jezioro Piru w Kalifornii. Kobieta wypożyczyła łódź pontonową i wypłynęła z synem na wodę. Około godziny 16 jeden z przypadkowych żeglarzy zauważył łódkę, w której samotnie dryfował czteroletni chłopczyk - syn Nayi. Na pokładzie nie było jego mamy.

4-letni Josey zeznał, że pływał z mamą po jeziorze, udało mu się wrócić szczęśliwie na pokład, lecz jego mamie niestety nie. Od razu wszczęto poszukiwania aktorki, jednak okazały się bezskuteczne, ponieważ jak dotąd gwiazdy nie odnaleziono. 

Okoliczności zaginięcia kobiety wzbudziły ogromne emocje wśród internautów, wielu z nich wyznaje teorię, że ekipa serialu jest przeklęta, dlatego kolejne jej gwiazdy giną w tajemniczych okolicznościach. Pojawiło się również wiele spekulacji na temat rzekomego samobójstwa aktorki.

Teorie na temat samobójczej śmierci aktorki pojawiły się w związku z jednym z cytatów, który udostępniła kilka dni wcześniej na swoim profilu na Instagramie. Kobieta zacytowała fragment piosenki Eminema opowiadający o matce, która tonie na oczach dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sierżant Kevin Donoghue, przedstawiciel biura szeryfa w hrabstwie Ventura przekazał, że kobieta może nigdy nie zostać odnaleziona ze względu na stan zbiornika wodnego. Wytłumaczył również, że kobieta prawdopodobnie nie popełniła samobójstwa.

- Jest tam mnóstwo drzew i roślin, a te znajdujące się pod wodą mogą spowodować zaplątanie. Jest to niebezpieczne dla nurków i czyni poszukiwania skomplikowanymi. - mówił sierżant. Wskazał również, że rozmowa z jej synem nie wskazuje na samobójstwa.

- Po rozmowie z jej synem nic nie wskazuje na to, że było to samobójstwo. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się do tej pory, prowadzi raczej w stronę tragicznego wypadku na wodzie - mówił sierżant Kevin Donoghue. Dotychczas nie zebrano wystarczającej liczby dowodów, by dokładnie określić, do czego doszło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

2. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Każdy powinien się z nim zapoznać

- Nadal szukamy. Ale do tej pory nie mamy zbyt wielu informacji, aby jasno stwierdzić, co mogło się tam wydarzyć - dodał sierżant. Funkcjonariusz nie ma również pewności, w jaki sposób chłopcu udało się powrócić na łódź. Czy zrobił to samodzielnie, czy może pomogła mu mama, która usiłowała uratować dziecko? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Kelner zobaczył tajemniczą karteczkę na stoliku, od razu zaczął płakać. Powodem zostawiony obok rachunek klienta
  3. Pamiętacie "Cudowne lata"? Padniecie, kiedy zobaczycie, jak dzisiaj wygląda Kevin
  4. Smutne sceny w Tatrach. Koń przewrócił się podczas pracy, zatrważająca reakcja dorożkarza
  5. Chłopak z zespołem Downa zaprosił dziewczynę na szkolny bal. Po wszystkim napisała powalające słowa, wszyscy czytali je ze łzami w oczach
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News