Polacy pokochali ją za rolę Majki w "Rodzinie zastępczej". Niewiarygodne, jak dziś wygląda

Polacy pokochali ją za rolę Majki w "Rodzinie zastępczej". Niewiarygodne, jak dziś wygląda Źródło: YouTube DAWNIEJ vs DZIŚ

Trudno wyobrazić sobie popularny serial bez postaci Majki. W "Rodzinie zastępczej" obserwowaliśmy zarówno, jako małą dziewczynkę, jak i dziewczynę wchodzącą w dorosłość. Wiemy, jak dzisiaj wygląda aktorka, która wcieliła się w jej rolę. Ten widok może was zaskoczyć.

"Rodzina zastępcza" to serial, na którym wychowało się kilka młodych pokoleń. Produkcja telewizji Polsat, opowiadająca historię dużej rodziny i wielkiego psa, Śliniaka podbiła serca publiczności. Od czasu pierwszego odcinka wielu aktorów zmieniło się nie do poznania. Wiemy, jak dzisiaj wygląda Monika Mrozowska, aktorka, która grała postać Majki.

Każdy serial, w którym możemy obserwować, jak z każdym sezonem dorastają grający w nim aktorzy, sprawia, że jeszcze bardziej się do niego przywiązujemy. Nie inaczej było z "Rodziną zastępczą". Śledząc losy grupki dzieciaków i ich zatroskanych rodziców, wielu z nas dorastało razem z tymi maluchami. Z roku na rok Majka, Romek, Filip, Eliza oraz Zofia stawali przed nowymi wyzwaniami. Dzisiaj aktorzy, którzy zapewnili nam tyle radości w dzieciństwie, są już dorosłymi ludźmi i mają własne rodziny.

Jak wygląda Monika Mrozowska po tym, jak skończył się serial

Kto by pomyślał, że w czasie epidemii koronawirusa, będziemy mieli okazję przypomnieć sobie słynny serial telewizji Polsat. Wszystko dzięki Monice Mrozowskiej. Aktorka przez lata wcielała się w postać Majki, jednej z pięciorga dzieci wychowywanych przez Jacka i Annę. W tym trudnym okresie artystka ujawniła, jak mija jej czas spędzany podczas domowej kwarantanny.

Widząc twarz Moniki Mrozowskiej, wielu z nas na pewno przypomniało sobie kultowy serial, jakim dla młodego pokolenia była "Rodzina zastępcza". Aktorka pokazała w mediach społecznościowych, jak teraz wygląda. Mnóstwo fanów może być zdziwionych, chociaż na pewno nie negatywnie. Monika sprawia wrażenie zdrowej kobiety, jednak rzeczywiście już dawno przestała być dzieckiem. Teraz sama wychowuje dwie nastoletnie córki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Lubię patrzeć, jak mimo własnych pokoi "przyłażą" do mnie, kładą się na kanapie i zaczynają angielski, albo siadają przy okrągłym stole i zaczynają odrabiać polski, przynoszą do sprawdzenia referat z historii, jedzą ze mną odgrzany makaron, rano robią kawę, chcą grać razem w gry, oglądać filmy - napisała na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2.
Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Zarówno serial "Rodzina zastępcza", jak i postać Moniki oraz reszty rozbrykanych, wesołych dzieciaków dostarczyło nam w przeszłości mnóstwo radości. Niestety większość z nas - podobnie jak aktorzy grający w popularnej produkcji telewizji Polsat - także już jakiś czas temu dorosła.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dobrze mi🙈 Lubię patrzeć, jak mimo własnych pokoi „przyłażą” do mnie, kładą się na kanapie i zaczynają angielski, albo siadają przy okrągłym stole i zaczynają odrabiać polski, przynoszą do sprawdzenia referat z historii, jedzą ze mną odgrzany makaron, rano robią kawę, chcą grać razem w gry, oglądać filmy , uczyć się „układów z tik-toka” i śmiać się z tego, jak bardzo mi to nie wychodzi. Czy czasami je ( a właściwie ich) wyganiam 😁? Tak. Czy czasami same ( a właściwie sami 😁) zamykają się w pokojach? Tak 😂. Czy się kłócimy ? Tak, ale wydaje mi się, że nie więcej niż zazwyczaj. Bo my się po prostu bardzo lubimy. Karolina powiedziała mi kilka dni temu coś takiego : „ Zobacz mamo, jesteśmy teraz tyle czasu razem, ale jest ok, bo od zawsze mamy w domu dobre relacje. Ale nie w każdym domu tak jest... I jak te inne rodziny muszą się teraz ze sobą męczyć ...” I to powiedziała „zbuntowana nastolatka” ... Dobrego wieczoru Wam życzę, żebyście zadbali o to, żeby u Was też przynajmniej było ok 😉❤️ 😘 #niechcemisiejuzpisacowirusie 😂

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News