Serena Williams wzięła ślub. Jej duży, jędrny biust niemal rozerwał ogromny dekolt sukni

Serena Williams wzięła ślub. Jej duży, jędrny biust niemal rozerwał ogromny dekolt sukni

Serena Williams jest najlepszą tenisistką w historii dyscypliny. Pomimo wielu lat gry na najwyższym poziomie wciąż utrzymuje doskonałą formę. Dwa dni temu Williams wzięła ślub i jest pewna rzecz, która przykuła największą uwagę podczas ceremonii - biust.

16 listopada w nowoorleańskim Centrum Sztuki Nowoczesnej odbyła się ceremonia zaślubin Sereny Williams i jej ukochanego Alexisa Ohaniana. Na ceremonię zaproszono około 200 gości w tym światowe sławy takie jak Kim Kardashian, Eva Longoria, tenisistka Caroline Wozniacki, Anna Wintour, Beyonce i Jay-Z, Ciara czy ukochana księcia Harry’ego, Meghan Markle. Chodzą słuchy, że przyjęcie kosztowało nowożeńców ponad milion dolarów USA. Jest to doprawdy imponująca suma, ale czego nie robi się dla miłości. Gościom zakazano ponadto wnoszenia telefonów komórkowych, aby komuś przypadkiem nie wpadło do głowy zrobić kilka zdjęć.

Ogromny biust

Nie da się nie zauważyć rozmiaru piersi znanej sportsmenki. Tej szczególnej nocy dosłownie wylewał się z bardzo odważnego dekoltu jej sukni. Fotografie ślubne, które pojawiły się na Instagramie rozpalił umysły internautów i sympatyków. fot. Instagram/usta źródło: styl.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News