Prawica go zabije. Sensacyjna zapowiedź Jakiego

Prawica go zabije. Sensacyjna zapowiedź Jakiego Źródło: fot. youtube.com/Wirtualna Polska

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zaszokował swoich zwolenników i polską prawicę. W programie Adama Hofmana przyznał się do czegoś, co może zniszczyć jego kampanię. Słowa wiceministra sprawiedliwości wywołały powszechną sensację.

Pochodzący z Opola Jaki jest jednym z najmłodszych cokolwiek znaczących polityków w obozie władzy. Wiceminister i przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie ma teraz ambicje zostania prezydentem stolicy. To prestiżowe stanowisko jest wysoce pożądane przez rządzących, gdyż niezmiennie od 12 lat zajmuje je Hanna Gronkiewicz-Waltz, dla Jarosława Kaczyńskiego symbol zepsucia i upadku polskiej stolicy. Kampanie Jakiego ruszyła pod hasłem otwartości Warszawy i jej neutralności politycznej. Już same słowa "otwartość" i "neutralność" mogą przyprawić polską prawicę o ból głowy i nie tylko. Te nieznaczne dolegliwości były jednak niczym przy migrenie, którą wywołały ostatnie słowa kandydata na prezydenta stolicy.

Patryk Jaki rozwścieczył polską prawicę

O warszawskiej tęczy ustawionej przed laty na pl. Zbawiciela wielu zdążyło już zapomnieć. Jej temat powraca jednak przy okazji każdych kolejnych wyborów czy gorętszych sporów politycznych. Przypomnijmy, że instalacja była aż siedmiokrotnie podpalana. Tęczę szczególnie upodobali sobie uczestnicy Marszu Niepodległości, którzy, by podłożyć pod nią ogień zboczyli nawet z trasy pochodu. W rozmowie z dawnym rzecznikiem PiS i wieloletnim posłem na Sejm Adamem Hofmanem, Jaki przyznał, że jeśli zostanie wybrany prezydentem Warszawy, tęcza (o ile w ogóle odbudowana) nie zostanie przez niego zburzona. Polityk dodał, że w przeciwieństwie do swojego kontrkandydata nie zamierza tworzyć nowych konfliktów w mieście i nie będzie angażował się ani po stronie przeciwników instalacji ani jej zwolenników. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielki skandalista wyrzucony z TVP!
  2. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  3. SUPER SKANDAL! Co się działo między Godlewskimi i Ziobrą?
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News