SENSACJA! Polska ma już nowego premiera

SENSACJA! Polska ma już nowego premiera

Długo zapowiadana rekonstrukcja rządu od tygodni elektryzuje polską scenę polityczną. Wciąż nie było bowiem wiadomo, kiedy się rozpocznie oraz jakie zmiany ostatecznie za sobą pociągnie. Jak się jednak okazuje, krajowe media dotarły do sensacyjnych ustaleń, według których wszelkie decyzje zostały już podjęte, a Polska powinna przygotować się na rządy nowego premiera. Wiemy, kim on będzie.

Rząd Szydło od pierwszych tygodni kadencji wywoływał ogromne emocje. Długo nie mówiło się jednak otwarcie o potencjalnej rekonstrukcji. Kiedy jednak została zasugerowana, a później ogłoszona mediom, w internecie zawrzało.

Polacy są w prawdziwym szoku

Z początku wiele osób przekonanych było, że premierem zostanie Mateusz Morawiecki. Nikt nie przypuszczał bowiem, że Jarosław Kaczyński postanowi sam wyjść wreszcie z wygodnego cienia na polityczny pierwszy plan. Dziennikarze "Newsweeka" mają jednak całkowicie inne informacje na ten temat. Zdecydował on już bowiem objąć prestiżowe stanowisko w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Najnowsza okładka mówi bardzo jasno - "Jest decyzja. Będzie premierem". Beata Szydło ma być za to szykowana do objęcia funkcji prezydenta Warszawy, gdyż jest ponoć w stanie pokonać pozostałych kandydatów i przejąć fotel po Hannie Gronkiewicz-Waltz. Władze Prawa i Sprawiedliwości nie chcą ponoć bowiem całkowicie odsuwać jej od prestiżowych pozycji, tylko znacznie osłabić polityczny autorytet. źródło: newsweb.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News