60-latek przepadł bez wieści. Gdy z jego mieszkania zaczęły wychodzić robaki mieszkańcy poznali porażającą prawdę

60-latek przepadł bez wieści. Gdy z jego mieszkania zaczęły wychodzić robaki mieszkańcy poznali porażającą prawdę Źródło: Pexels.com / Vlad Chetan

Senior od roku nie był widziany ani na klatce schodowej ani na zewnątrz. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Kiedy z jego mieszkania zaczęły wychodzić roje różnego robactwa, wszystko stało się jasne. Mieszkańcy jednego ze szczecińskich bloków nie mogą się otrząsnąć.

Senior mieszkał samotnie w jednym z bloków w samym centrum Szczecina. Mężczyzna przepadł bez wieści w grudniu 2018 roku, a mieszkańcy nie mogli się z nim skontaktować. Kiedy z jego mieszkania zaczęły wychodzić robaki, zaniepokojeni sąsiedzi zaalarmowali administrację i służby, które uznały, że to fanaberia. Prawda wyszła na jaw dopiero rok później. Obawy mieszkańców okazały się jak najbardziej uzasadnione. 

Senior był samotny i schorowany

60-letni pan Tadeusz zamieszkiwał niewielką, komunalną kawalerkę na czwartym piętrze bloku przy ul. Jagiełły. W grudniu rok temu przepadł bez śladu i nie można było się z nim skontaktować. Sąsiadów zaniepokoiło nie tyle zniknięcie mężczyzny, co robaki pojawiające się w innych mieszkaniach w całym budynku. Były dosłownie wszędzie - w szafach z ubraniami, w kuchniach i toaletach. Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali sytuację administracji budynku, ale nikt nie reagował. Urzędnicy i przedstawiciele służb również nie interweniowali, bo jak twierdzili, nie mieli ku temu podstaw. Nie pomogło nawet złożone na policję zawiadomienie o zaginięciu pana Tadeusza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Zdesperowanych lokatorów wysłuchali dopiero dziennikarze

Mieszkańcy postanowili poinformować o sytuacji reporterów programu "Alarm" emitowanego w TVP, którzy skłonili policję do podjęcia interwencji i wyważenia drzwi. Funkcjonariusze zastali koszmarny widok - w mieszkaniu leżał martwy sąsiad w trakcie zaawansowanego rozkładu. 

- Tam był rój robaków i kości. Dywany, chodniki, dosłownie wszystko w robactwie! - mówi jedna z lokatorek w rozmowie z dziennikarzami programu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Okazało się, że mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu ponad rok temu. Sąsiedzi przez rok mieszkali ze zwłokami seniora za ścianą, a pomimo ich wielokrotnych apeli, nie reagował nikt. Szczecińska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie okoliczności śmierci mężczyzny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News