Sen o spadaniu.
Unsplash Kinga Cichewicz
Jakub Kossakowski - 11 Maja 2020

Sen o spadaniu zdarza się prawie każdemu. Jego znaczenie jest bardzo zaskakujące

Upragniony odpoczynek może wiązać się z najróżniejszymi snami. Czasami przewija się w nich na przykład motyw spadania. Niemal każdy tego doświadczył. Okazuje się, że taki sen może mieć niezwykle zaskakujące znaczenie. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie.

Wiele osób miało kiedyś sen o spadaniu. To prawdopodobnie jeden z najczęstszych przewijających się w naszych snach. Tego typu wizja ma swoje znaczenia. Powinna znać je każda osoba, która doświadczyła takiego snu.

Gwiazda "Rancza" poinformowała o rodzinnej tragediiGwiazda "Ranczo" przekazała tragiczne wieści. Nie żyje wyjątkowa osoba, poruszający wpisCzytaj dalej

Tajemnice, które skrywa sen

Nie da się ukryć, że niekiedy sen może wydawać się niezwykle tajemniczy. Spanie to nie tylko odpoczynek, ale również czas, w którym nasz mózg przedstawia nam niezwykłe wizje. Czasami niektóre z nich mają bardzo konkretne znaczenia. Tak właśnie jest wtedy kiedy śni nam się, że spadamy.

Już wcześniej wspominaliśmy o tym co na nasz temat mówi to w jakiej pozycji śpimy, tym razem skupimy się jednak na analizie tego co podczas odpoczynku dzieje się w naszej głowie. Sen o spadaniu nawiedził niemal każdego. W związku z tym warto poznać jego znaczenie. Dla wielu osób te informacje mogą być niezwykle zaskakujące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

Co oznacza sen o spadaniu?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Chillizet badacze ze Sleep Lab z Madrytu zakładają, że sen o spadaniu występuje najczęściej kilka minut po zaśnięciu. Ma to związek z odczuwaniem braku równowagi przez narząd przedsionkowy oraz układ propriocepcji odpowiedzialny za odbieranie ruchów naszego ciała. Jednak oprócz tego sen o spadaniu może odnosić się do naszego stanu emocjonalnego. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób przebiega spadanie.

Jeżeli podczas snu spadamy w przepaść, wówczas może to oznaczać, że mamy poczucie braku perspektyw. Tego typu sen może zwiastować kryzys oraz depresję. Kiedy w trakcie odpoczynku nawiedza nas sen o spadaniu na ziemię, możemy spodziewać się zderzenia z rzeczywistością, które wywoła u nas rozczarowanie. Upadek do wody może sugerować problemy z wyrażaniem emocji i uczuć. Natomiast spadanie z konia oznacza porażkę. Nie są to jednak wszystkie znaczenia snu o spadaniu.

Czasami podczas snu spadamy do rowu, oznacza to, że możemy utracić dobre imię i natknąć się na nieprzyjemności. Jeżeli śni nam się, że upadamy na jakiś przedmiot, wówczas możemy liczyć się z tym, że uzyskamy jakieś istotne informacje. Niekończące spadanie może być przesłanką świadczącą o problemach emocjonalnych i popadaniu w paranoję. Sen o upadku ze schodów oznacza podjęcie złej decyzji w drodze do sukcesu. Powolne spadanie wiąże się z niespełnionymi ambicjami. Natomiast upadek z dachu można traktować jako przestrogę przed nierozsądnym zachowaniem.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

Z całą pewnością dzięki temu objaśnieniu wiele osób będzie w stanie lepiej poznać tajemnice, które skrywają sny. Jak widać, część z nich stanowi pewne wskazówki, które mogą w znacznym stopniu pomóc nam w życiowych rozterkach. Należy jednak pamiętać o tym, że są to wyłącznie sygnał, a ostateczna decyzja o tym, co zrobimy, zależy wyłącznie od nas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Od wczoraj wielu Polaków otrzymuje SMS-y od MZ. Gdy go dostaniesz, natychmiast musisz zrobić ważną rzecz
  4. Pierwszy raz od wybuchu epidemii. Szumowski przekazał wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy
  5. Łukasz Szumowski przekazał dramatyczne wieści. Gdyby nie jeden szczegół, Polska miałaby już tendencję spadkową
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

Źródło: Chillizet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News