Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym! Jej stan jest tragiczny, wyrywa sobie kroplówkę z żył, próbuje uciekać

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym! Jej stan jest tragiczny, wyrywa sobie kroplówkę z żył, próbuje uciekać

Selena Gomez, wielka gwiazda muzyki pop, aktorka znana z filmów dla dzieci jest w tragicznym stanie psychicznym. Jej fani nie mogą uwierzyć, że ich idolka znalazła się w szpitalu psychiatrycznym.

Selena Gomez bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. Ma największą ilość obserwujących ją osób na Instagramie, a ponadto jest znana z licznych piosenek czy produkcji filmowych. W ostatnim czasie nie najlepiej układa się jednak w jej życiu. Aktorka jest po burzliwym i głośnym związku z Justinem Bieberem. Odcisnęło to na niej piętno, a ostatnie wydarzenia nie ułatwiają jej życia. Niektórzy mogli sądzić, że Selena nie przejmie się tym co się stało, ale aktorka przeżyła ten fakt bardzo mocno.

ZOBACZ: NAJSEKSOWNIEJSZE zdjęcia Anny Muchy w sieci

Według doniesień piosenkarka w ostatnim czasie znalazła się aż dwa razy w szpitalu w Los Angeles, a powodem tego miał być niski poziom białych krwinek. Selena Gomez musi dbać o swoje zdrowie, gdyż rok temu przeszła operację przeszczepu nerki i od tamtej pory jest pod stałą kontrolą lekarzy. To jednak nie koniec zmagań gwiazdy. Zaraz po wizycie w szpitalu na transplantologii aktorka została odwieziona do szpitala psychiatrycznego. Powód jej wizyty jest zatrważający.

Selena Gomez wpada w szał

Piosenkarka nie myślała o tym, aby długo zostać na oddziale i chciała jak najszybciej opuścić placówkę Cedars-Sinai, która mieści się w Los Angeles. Lekarze nie pozwolili jej  na to ze względu na jej słaby stan zdrowia. Aktorka nie wytrzymała i wpadła w szał oraz histerię. Gwiazda zmaga się z załamaniem nerwowym, straciła wolę życia i zaczęła płakać i krzyczeć na wszystkich wokoło. Zdaniem świadków, wyrywała sobie nawet kroplówkę, którą podali jej lekarze, żeby ustabilizować jej stan zdrowia. Teraz Selena przebywa w szpitalu w East Cost gdzie zajmuje się nią psychiatra. Zadanie ma niełatwe, ponieważ musi się zaopiekować nią i jej umęczonymi nerwami. Trzeba wspomnieć, że to nie pierwsza wizyta Gomez w tej placówce, leczono ją tam gdy poprzednim razem przechodziła załamanie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pogorszenie stanu zdrowia aktorki zbiega się w czasie z jej przerwą od social mediów. Wtedy napisała na swoim koncie na Instagramie: - Jestem bardzo wdzięczna za to, że media społecznościowe pozwalają nam wygłaszać opinie, jednak tak samo wdzięczna jestem za to, że mogę zrobić krok w tył i pożyć trochę w chwili, która jest mi dana. Pamiętajcie – negatywne komentarze mogą zranić uczucia każdego - napisała Selena. Wpływ na jej złe samopoczucie i problemy psychiczne może mieć fakt, iż jej były partner Justin Bieber pobrał się z modelką Hailey Baldwin. Chociaż sama przyznawała, że nie rusza jej to zbytnio, to przyjaciele twierdzą, że jest zupełnie inaczej. Oby Selena Gomez szybko doszła do zdrowia i żeby znowu mogła być inspiracją dla swoich fanów.Najlepsze newsy dnia:

1. Księżna Kate niedługo zostanie ciocią! Wiemy wszystko, znamy datę 2. Marta Kaczyńska przeżywa żałobę. Jej wpis ściska serce 3. To ją zabija! Gwiazda Polsatu odmawia pomocy, fani są przerażeni Następny artykuł