Matka Seleny Gomez wpadła w szał! Justin Bieber chciał zaszkodzić byłej dziewczynie?!

Matka Seleny Gomez wpadła w szał! Justin Bieber chciał zaszkodzić byłej dziewczynie?! Źródło: Fot. YouTube / Selena Gomez

Selena Gomez to zawodowo znana wokalistka, a prywatnie była dziewczyna Justina Biebera. Ich miłości kibicowały setki tysięcy fanów, którzy mocno wierzyli, że w show-biznesie również możliwe jest prawdziwe i wielkie uczucie. Niestety, ich związek rozpadł się z hukiem, a nieprzyjemne zgrzyty trwają do dziś. Do jednego z nich odniosła się nawet matka piosenkarki. O co poszło?

Selena Gomez ma za sobą bardzo ciężki czas. Parę miesięcy temu przeszła poważną operację, jaką jest przeszczep nerki. Od tamtego czasu gwiazda musi bardzo na siebie uważać, a jej wygląd stał się nie do poznania - zaczęła chodzić zmęczona, przygnębiona, wyraźnie przytyła. To wszystko sprawiło, że wokalistka przeszła załamanie nerwowe i wylądowała w szpitalu psychiatrycznym.

Selena Gomez jest chora. To wina Justina Biebera

Po wizycie na oddziale Cedars-Sinai w Los Angeles, piosenkarka wpadła w szał. Zaczęła wyrywać sobie kroplówkę, nie wykonywała poleceń lekarza, krótko mówiąc stwarzała zagrożenie dla personelu, ale przede wszystkim dla samej siebie. Po takim ataku, dziewczynę natychmiast przewieziono na oddział psychiatryczny. Okazuje się, że gwiazda cierpi na borderline, który już kiedyś próbowała leczyć. Załamanie nerwowe które teraz przechodzi, najprawdopodobniej ma swoje podłoże właśnie w tym schorzeniu sprzed lat. Osoby ze środowiska znanej i lubianej piosenkarki, jako powód jej złego stanu psychicznego, wskazują również ślub jej byłego chłopaka, Justina Biebera oraz modelki Hailey Baldwin. Podobno Selena nie jest w stanie się z tym pogodzić, przez co dużo trudniej jest jej dojść do zdrowia, co teraz, po tak poważnym zabiegu, powinno być przecież najważniejsze.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka Seleny oskarża byłego chłopaka córki

Justin Bieber bardzo zaniepokoił się stanem zdrowia jego byłej miłości. Wystraszony tym co dzieje się z Seleną postanowił zasięgnąć informacji z pierwszej ręki i zadzwonić do jej matki. Niestety, ta podobno nie chciała z nim nawet rozmawiać. Kobieta obwinia bowiem piosenkarza o całe zło, jakie teraz dzieje się jej córce. Jeden z tabloidów zamieścił wypowiedź osoby, która jest blisko całej tej sytuacji i wie, co dokładnie stało się po telefonie który wykonał Justin: - Justin skontaktował się z Mandy, bo chciał upewnić się, że wszystko jest w porządku i Selenie nic nie grozi. Chciał się z nią spotkać, ale Mandy wpadła w szał. Kategorycznie zakazała mu zbliżania się do szpitala i do Seleny. Uważa, że jej załamanie nerwowe to przede wszystkim wina Justina i powinien trzymać się od jej córki tak daleko, jak to tylko możliwe - możemy przeczytać na portalu jastrząb post.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda seriali TVP walczy o życie. Zachowanie jej koleżanki po fachu zdumiewa
  2. O pierwszym mężu Kaczyńskiej nikt nie pamięta. Rodzina nie popierała tego związku
  3. Kilkanaście lat mieszkał na ulicy. Przechodnie traktowali go jak zabawkę
  4. Makijaż pod okulary dla dalekowidza. Jak wyglądać spektakularnie?
Następny artykuł