Fani zrozpaczeni, wskazują winną. "ZABIJASZ Selenę!"

Fani zrozpaczeni, wskazują winną. "ZABIJASZ Selenę!" Źródło: screen/youtube/Vlog Field

Selena Gomez jest słynną amerykańską piosenkarką oraz aktorką, która największą popularność zdobyła dzięki roli Alex Russo w uwielbianym przez fanów serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Od pewnego czasu najwięcej mówi się jednak o jej problemach zdrowotnych, a fani znaleźli osobę winną za jej poważny stan. 

Selena Gomez od 2015 roku walczy z poważną chorobą autoimmunologiczną, prowadzącą do uszkodzeń tkanek oraz narządów - toczeniem rumieniowatym. Rok temu głośno zrobiło się o przeszczepie nerki artystki, który był konieczny bezpośrednio ze względu na postępującą chorobę oraz pogarszający się stan jej zdrowia. Przez pewien czas wydawało się, że wszystko się ułożyło, jednak teraz pojawił się nowy, poważny problem, który może zagrażać życiu aktorki. Przerażeni fani znaleźli już winną całej sytuacji.

Selena Gomez: kolejne problemy zdrowotne i miłosne

Po przeszczepie nerki wydawało się, że gwiazda wraca do zdrowia. Znowu zaczęła pojawiać się na salonach i rozmawiać z mediami, pojawiły się nawet głosy, że po tak długim czasie znowu jest coś między nią a Justinem Bieberem. Jak się jednak okazało po kilku miesiącach, relacja ta uległa całkowitemu rozpadowi, a piosenkarz związał się z modelką Hailey Baldwin. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Selena Gomez znów przeżywa ciężkie chwile. W okresie ostatnich kilku tygodni była dwukrotnie hospitalizowana, dostawała również mocnych ataków paniki i stanów lękowych, a wszystko to związane było z przekazaną jej informacją o niskim poziomie białych krwinek we krwi po przeszczepie. Ciągłe zagrożenie zdrowia doprowadziło do załamania nerwowego kobiety, jednak media oraz fani spekulują, że wszystkie te sytuacje spowodowane są zupełnie czym innym.

Internauci znaleźli sprawcę

Oficjalne przyczyny załamania nerwowego nie przekonują fanów, a pewna wypowiedź osoby z otoczenia gwiazdy jeszcze zaogniła sytuację. - Nie może patrzeć na ich wspólne zdjęcia. Kończy się to dla niej traumą - komentował sprawę anonimowy informator mediów. Po tym zdaniu fani byli już pewni, że za wszystkie problemy Seleny Gomez odpowiedzialny jest nikt inny, jak tylko nowa partnerka Justina Biebera, Hailey Baldwin. Pod jej zdjęciami na Instagramie zaczęły pojawiać się dziesiątki komentarzy obrażających kobietę i przedstawiających ją, jako źródło wszystkich kłopotów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeśli ona umrze, to będzie twoja wina. Jesteś z siebie zadowolona? - pyta internautka. - Jeśli ona umrze, to będzie twoja wina! - oskarża ją kolejna osoba. Nie obyło się również bez zwrotów w kierunku samego piosenkarza. - Kiedy ty świetnie bawisz się z dziewczyną, która nigdy nie będzie kochać cię tak, jak Selena, ona cierpi samotnie w szpitalu - pisali. - Wszystkie te problemy to przez ciebie. Pierd**l się Justin!
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Selena Gomez rozpaczliwie błagała o pomoc, ale jej nie otrzymała. Dramat
  2. Gwiazda Polsatu przeżywa prywatny „dramat”. Fani są wściekli
  3. Gwiazda TVP ujawnia kulisy największego show. Zaskakujące słowa
  4. GROŹNA CHOROBA ZABIJA NASZE PSY. OBJAWY SĄ NIEZAUWAŻALNE, A LICZY SIĘ CZAS
  5. Jakie spodnie wybrać do figury Klepsydry? Wysoki stan jest dla ciebie!
Następny artykuł