Jedna z największych gwiazd światowego show-biznesu do tej pory wchodziła w same nieudane związki. Jej byli partnerzy psuli jej życie i robią to nadal. Teraz Jennifer Lopez musi zmierzyć się z największą aferą w jej życiu.

J.Lo to bez wątpienia ikona pop kultury. Zanim jednak zaczęła śpiewać, tańczyła i występowała w filmach. W końcu połączyła swoje wielkie talenty w jeden, by stać się rozpoznawalną na całym globie artystką, celebrytką i przedsiębiorczynią.

Jak każda gwiazda amerykańskiego i światowego show-biznesu nie uniknęła skandali. Zafundowali je jej głównie mężowie, którzy nie unikali skandali. Teraz afery wracają ze zdwojoną siłą.

Jennifer Lopez musi zmierzyć się z seks-taśmą i zdradą byłego męża, która żywo interesuje media. Jak każda wielka gwiazda nie może mieć sekundy wytchnienia.

Seks-taśma Jennifer Lopez wyjdzie na jaw?

J.Lo przez ostatnie dwadzieścia lat trzy razy wychodziła za mąż. Jej pierwszym wybrankiem był Ojani Noa, drugim Cris Judd, a trzecim, z którym rozwiodła się w 2014 roku Marc Anthony.

Z pierwszym z nich już od wielu lat sądzi się, gdyż mężczyzna zagroził, iż udostępni ich wspólną seks-taśmę. Do tego wspólnik Noa twierdzi, iż w każdej chwili może stworzyć film o ich małżeństwie, w którym zamieści intymne nagrania z ich miesiąca miodowego, na których ma być wyraźnie widać, jak uprawiają seks.

To jednak nie koniec problemów osobistych Jennifer Lopez. Jeden z jej partnerów, z którym nie weszła w związek małżeński, okazał się ją zdradzać. Nie robił tego jednak z innymi kobietami, ale z mężczyznami, a związek wykorzystywał jedynie jako przykrywkę dla swoich innych upodobań.

Prawda wyszła na jaw, gdy gwiazdor w czasie, w którym odmówił towarzyszenia partnerce na branżowej imprezie, udał się  na przyjęcie dla homoseksualistów w Las Vegas.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujące wieści od Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  2. Córka Kaczyńskiej we łzach. „Znalazłam go ledwo oddychającego”
  3. Potwory! Nie uwierzycie, co zrobili tym ptakom
  4. Jaka depilacja na lato? Sprawdziliśmy, co się sprawdza

Lubisz Jennifer Lopez?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

źródło: