Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle

Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle Źródło: fot. wikipedia.org

Jedna z największych gwiazd światowego show-biznesu do tej pory wchodziła w same nieudane związki. Jej byli partnerzy psuli jej życie i robią to nadal. Teraz Jennifer Lopez musi zmierzyć się z największą aferą w jej życiu.

J.Lo to bez wątpienia ikona pop kultury. Zanim jednak zaczęła śpiewać, tańczyła i występowała w filmach. W końcu połączyła swoje wielkie talenty w jeden, by stać się rozpoznawalną na całym globie artystką, celebrytką i przedsiębiorczynią. Jak każda gwiazda amerykańskiego i światowego show-biznesu nie uniknęła skandali. Zafundowali je jej głównie mężowie, którzy nie unikali skandali. Teraz afery wracają ze zdwojoną siłą. Jennifer Lopez musi zmierzyć się z seks-taśmą i zdradą byłego męża, która żywo interesuje media. Jak każda wielka gwiazda nie może mieć sekundy wytchnienia.

Seks-taśma Jennifer Lopez wyjdzie na jaw?

J.Lo przez ostatnie dwadzieścia lat trzy razy wychodziła za mąż. Jej pierwszym wybrankiem był Ojani Noa, drugim Cris Judd, a trzecim, z którym rozwiodła się w 2014 roku Marc Anthony. Z pierwszym z nich już od wielu lat sądzi się, gdyż mężczyzna zagroził, iż udostępni ich wspólną seks-taśmę. Do tego wspólnik Noa twierdzi, iż w każdej chwili może stworzyć film o ich małżeństwie, w którym zamieści intymne nagrania z ich miesiąca miodowego, na których ma być wyraźnie widać, jak uprawiają seks. To jednak nie koniec problemów osobistych Jennifer Lopez. Jeden z jej partnerów, z którym nie weszła w związek małżeński, okazał się ją zdradzać. Nie robił tego jednak z innymi kobietami, ale z mężczyznami, a związek wykorzystywał jedynie jako przykrywkę dla swoich innych upodobań. Prawda wyszła na jaw, gdy gwiazdor w czasie, w którym odmówił towarzyszenia partnerce na branżowej imprezie, udał się  na przyjęcie dla homoseksualistów w Las Vegas. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące wieści od Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  2. Córka Kaczyńskiej we łzach. „Znalazłam go ledwo oddychającego”
  3. Potwory! Nie uwierzycie, co zrobili tym ptakom
  4. Jaka depilacja na lato? Sprawdziliśmy, co się sprawdza
źródło:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News