Seksowna żołnierz chwali się wdziękami i podbija internet (ZDJĘCIA)

Seksowna żołnierz chwali się wdziękami i podbija internet (ZDJĘCIA)

Może nie każdy z nas marzy o takiej karierze, ale z pewnością każdy chciałby mieć takie ciało. Amerykańska żołnierka stara się pokazać, że nawet po trudach wojny można mieć wspaniałą sylwetkę. Zachęca innych do tego, aby podążali jej śladem, a tym którzy nie potrafią, pokazuje, co tracą.

Można odnieść wrażenie, że Hope Howard od początku wiedziała, co chce robić w życiu. Od razu po ukończeniu szkoły zaciągnęła się do armii. Miała zaledwie 19 lat, kiedy trafiła wraz z wojskiem amerykańskim na misję w Afganistanie.

Służyła krajowi przez 6 lat, by następnie skupić się na karierze kulturystki. W tej dziedzinie również swoje osiągnęła. Od pewnego już czasu nie jeździ na zawody i nie wiadomo, czy do tego wróci. Postanowiła jednak nie zaprzepaszczać tego, co udało jej się osiągnąć nie tylko służbą w wojsku, ale też ciężkimi treningami.

Obecnie chwali się swoimi wdziękami za pośrednictwem serwisu "Instagram". Nie są to tylko puste przechwałki. Przy pomocy tych zdjęć pragnie przekonać innych użytkowników do "wzięcia się za siebie", pójścia na siłownię, dbania o figurę. Równocześnie też reklamuje się, zapraszając do skorzystania z jej autorskiego planu treningowego.

Sami oceńcie, przekonała was?

Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/ Źródło: instagram.com/hopeisabelhoward/
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News