Seksbomba z "Przyjaciółek" szokuje. Nagrania WYUZDANEGO seksu

Seksbomba z "Przyjaciółek" szokuje. Nagrania WYUZDANEGO seksu

Gwiazda popularnego serialu zagra teraz w kolejnej produkcji, w której wcieli się w rolę kuszącej uwodzicielki. Fanów serialu czekają gorące sceny z jej udziałem.

Karolina Nowakowska w serialu "Na wspólnej" stacji TVN, wcieliła się w rolę atrakcyjnej sąsiadki Kaliny, kochanki przystojnego Norberta, w którego rolę wciela się Michał Malinowski. I choć jeszcze niedawno gościła także na planie nowej serii "Przyjaciółek" emitowanych na Polsacie, to jednak "Na wspólną" postanowiła szybko wrócić.

Wielki powrót seksbomby

Powrót będzie nie byle jaki, ponieważ miłośników serialu czekają namiętne sceny z jej udziałem. Nowy wątek Nowakowskiej zapowiada się bardzo obiecująco. Serialowa Kalina znowu pojawi się w życiu Norberta, zatem możemy się spodziewać, że ich uśpiony romans ponownie zapłonie. Fani serialu będą mogli wreszcie zobaczyć Kalinę i Norberta w ostrych scenach łóżkowych! Aktorka niedawno zakończyła zdjęcia do nowych odcinków serialu TVN, po których wybrała się na wymarzone wakacje z córeczką i ukochanym mężem. Pełne emocji odcinki "Na wspólnej" razem z widzami obejrzy już na początku grudnia. fot. instagram.com/karolina_nowakowska_official fot. instagram.com/karolina_nowakowska_official fot. instagram.com/karolina_nowakowska_official Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News