seks święta
Fot. Pexels
Marcin Owczarek - 25 Grudnia 2018

Położna apeluje: Nie uprawiajcie seksu w święta. Powód szokuje

Seks w święta. Dla niektórych jest to rzecz nie do pomyślenia, a inni nie wyobrażają sobie Świąt Bożego Narodzenia bez upojnych chwil spędzonych tylko we dwoje. Jedna z położnych apeluje do tej drugiej grupy, aby tego jednak nie robili. Powód, jaki podała, szokuje wszystkich i bawi.

Seks w święta jest tak samo powszechny, jak w Walentynki. Wszyscy mamy wtedy trochę wolnego czasu i po chwilach spędzonych w rodzinnym gronie mamy ochotę tylko na jedno. Nic dziwnego, że wiele par właśnie wtedy wskakuje do łóżka i w wyniku igraszek rodzą się później dzieci.

Świąteczne igraszki i bolesny poród

Narodziny dziecka to wielki cud. Wszyscy wokoło radują się z tego faktu. Rodzice świętują wraz z rodziną i przyjaciółmi przyjście na świat nowego potomka ich rodziny. Nie jest to jednak takie kolorowe, jak się wydaje. Kobiety muszą przejść prawdziwą mękę i ból, jaki nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Wiele spoczywa również na barkach osób, które przyjmują poród. Prócz lekarza na sali znajdują się także położne. To one odpowiadają za wiele rzeczy przed, w trakcie i po porodzie. Jedna z nich nie jest zachwycona z tego, że ludzie uprawiają seks w święta. Jak się okazuje, 9 miesięcy później ma tyle roboty przy porodach, że po kilku dniach najzwyczajniej w świecie nie starcza jej sił. 33-letnia położna z Londynu Mhairi Maharry na swoim koncie na Twitterze napisała tak: - Jak to możliwe, że to dopiero 5 września? Nie dam rady jeszcze przez kolejnych 25 dni. Jeśli znasz lub lubisz jakąś położną, PROSZĘ, POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD SEKSU W GWIAZDKĘ - napisała swego czasu kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Seks w święta bardzo popularny

Nic dziwnego, że kobieta narzeka. Według statystyk wrzesień to miesiąc, kiedy rodzi się najwięcej dzieci na całym świecie. Szczyt przypada na 26 września. Jeżeli dobrze policzymy, to szybko dojdziemy do wniosku, że poczęcie zaczęło się właśnie w Święta Bożego Narodzenia. Wpis bardzo szybko polubiło blisko 16 tysięcy osób. Niektórzy przepraszają ją, że mają termin właśnie we wrześniu. W Polsce również najwięcej dzieci rodzi się we wrześniu. Według GUS w 2016 roku urodziło się 382 tys. niemowlaków. Najwięcej 13 września, bo aż 1447. Listopad to również miesiąc, w którym rodzi się wiele dzieci, a to za sprawą tego, iż w lutym są Walentynki, które również są idealną okazją do łóżkowych igraszek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Świat według Kiepskich: Eros i medycyna to hit!
  2. Anna Mucha szokuje w święta. Opublikowała swoje nagie zdjęcie
  3. Jak zwrócić prezent? Jeśli Ci się nie spodobał, możesz go oddać do sklepu
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News