Bardzo zaskakujące okazuje się życie prywatne Kornela Morawieckiego. Polityk opowiadał, że od wielu lat nie jest już kawalerem, ale to mu nie wystarcza. Przyznaje, że jest z żoną, oraz… dwiema kochankami i wszystkie kocha tak samo mocno!

Jak sam podkreślił, była to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic marszałka seniora, posła  – Kornela Morawieckiego. On nie ma jednej kobiety życia, którą darzy uczuciem. Nie ma ich dwóch. On twierdzi, że trzy kobiety są dla niego bardzo ważne!

Żona, kochanka i.. współpracownica?

Morawiecki przyznał, że w jego życiu kobiety są bardzo ważne i nie potrafi określić, którą z trzech kocha najbardziej.

ZOBACZ TAKŻE: Nagły zwrot akcji! KONIEC Morawieckiego zanim zaczął być premierem

Mam żonę Jadwigę, ale nie jesteśmy razem. Żyję od lat z inną kobietą, Anną. Mamy 22-letniego syna. Jest jeszcze Hanna, z którą zakładałem Solidarność Walczącą. Wszystkie te kobiety bardzo kocham i są mi one bardzo bliskie – wyznaje nam Kornel Morawiecki.

Jak podaje SuperExpress, poseł okazał się bardzo rozmowny w kwestii swoich miłosnych uniesień. Chętnie wspominał czasy, w których poznał Annę, ożenił się a później tworzył Solidarność Walczącą. Morawiecki jest otwartym człowiekiem i chętnie opowiadał o tym, jak wiele dobrego doświadczył dzięki tym kobietom.

ZOBACZ TAKŻE: Fatalny początek. Morawiecki zmasakrowany przez człowieka nr 2 w PiS

Ma piątkę dzieci

Z żoną Morawiecki ma czwórkę dzieci – w tym Mateusza, który niedawno został nominowany na stanowisko premiera Polski. Jeszcze jednego syna ma ze wspomnianą Anną, z którą obecnie żyje, choć co ciekawe, nie ma rozwodu ze żoną Jadwigą.

Źródło: se.pl

...

Zobacz również

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON