Skandaliczne słowa o Adamowiczu i WOŚP. Hańba podczas obrad Sejmu

Skandaliczne słowa o Adamowiczu i WOŚP. Hańba podczas obrad Sejmu Źródło: fot. wikipedia.org

Sejm był już w historii naszego kraju miejscem wielu niecodziennych sytuacji. Krzyki i wzajemne oskarżanie się z mównicy stały się niemalże standardem, jednak według wielu tym razem posłowie posunęli się o krok za daleko.

Sejm przynajmniej w teorii jest miejscem, gdzie powinny być prowadzone dyskusje i głosowania nad ustawami i kluczowymi sprawami w naszym kraju. Natomiast posiedzenia powinny przebiegać w usystematyzowany, a przede wszystkim kulturalny sposób. Dobrze jednak wiemy, że takie sytuacje należą do rzadkości. Teraz byliśmy świadkami debaty na temat śledztwa w sprawie śmierci Pawła Adamowicza.

Sejm pełen kontrowersji

Temat morderstwa Pawła Adamowicza cały czas wzbudza bardzo duże kontrowersje. Oczywiście sprawca zamachu został złapany i teraz oczekuje na swój proces, ale w sferze politycznej wciąż pozostaje wiele nierozwiązanych tematów. Jednym z nich jest zagadnienie dotyczące tego, kto dopuścił do tej tragedii. Szczególne oburzenie w mediach i opinii publicznej wywołały wypowiedzi posłów należących do PiS oraz Kukiz'15. Wszystko dlatego, że według ich narracji podmiotami i faktami odpowiedzialnymi za zamach w Gdańsku są WOŚP, urzędnicy miejscy lub polityka poprzedniego rządu. Słowa polityków w ewidentny sposób wpłynęły również na nastroje wśród wielu obywateli, którzy zaczęli chwalić postawę prezentowaną przez obecny obóz władzy oraz klub Pawła Kukiza. - Słuszny głos padł z trybuny sejmowej: Gdzie był gdański samorząd, gdy rodzina przyszłego zabójcy miała z nim problemy wychowawcze i edukacyjne! Stefan W. ma 27 lat - tyle co WOŚP. Czyli wychował się w atmosferze: "Róbta co chceta". Paweł Adamowicz zgodził się na łamanie prawa więc... - pisze jeden z internautów.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Obecna władza, która również brała udział w politycznych nagonkach na członków opozycji, zdaje się nie dostrzegać żadnej winy po swojej stronie. W ten sposób działają tylko na swoją niekorzyść. Oczywiście nie można tutaj jednoznacznie wskazać winnego, ponieważ na tragedię podczas finału WOŚP wpłynęło wiele czynników. Jednak wybielanie swojego własnego ugrupowania i sugerowania, że wina leży po stronie wszystkich innych, ale nie ich - spotkało się z gigantycznym sprzeciwem ze strony internautów. - Posłanka PiS pyta odczytując mozolnie z kartki: jak instytucje samorządowe pomogły rodzinie W. Nie wie, że prez. Adamowicz rodzinie W. załatwił mieszkanie - komentuje Paweł Wroński.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wałęsa zrobił listę „osób do rozliczenia po wyborach”. Jest na niej 5 polityków
  2. Rzecznik Trzaskowskiego: CBA może zapukać do Kaczyńskiego o 6 rano
  3. Co ukrywa Adam Andruszkiewicz? Dziennikarze ujawniają
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News