Wielkie święto sportu w Polsce zamieniło się w żałobę. Tragiczny wypadek, nagła śmierć Sebastiana wstrząsnęła zgromadzonymi

Wielkie święto sportu w Polsce zamieniło się w żałobę. Tragiczny wypadek, nagła śmierć Sebastiana wstrząsnęła zgromadzonymi Źródło: Pikio.pl

Sebastian Lewek nie żyje - poinformowały media w całej Polsce. W trakcie tragicznego wypadku mężczyzna zmarł, co wprawiło zgromadzonych w osłupienie. Święto sportowe, podczas którego wszyscy cieszyli się zwycięstwami, nagle zamieniło się w jedną, wielką żałobę. Ludzie nie kryli swoich łez.

Sebastian Lewek zmarł nagle, a akcje ratunkowe, które rozpoczęto, aby mu pomóc, nie przyniosły oczekiwanego skutku. Sportowiec nie żyje, a wszyscy zgromadzeni nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Nikt nie spodziewał się tak tragicznego finału wielkiego święta. Rodzina zmarłego jest pogrążona w żałobie.

Sebastian Lewek nie żyje - poinformowały media krajowe

36-letni Sebastian Lewek podczas V Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Polski pomagał swojemu zespołowi. Był oddelegowany do specjalnych zadań. Odpowiadał za to, aby w pylonach znajdowała się odpowiednia ilość powietrza. W pewnym momencie zmuszony był nadmuchać jeden z nich, bowiem ilość powietrza była w nim zbyt mała. Pobiegł więc i zabrał się do pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nikt nie spodziewał się, że zwykła czynność, którą Sebastian Lewek wykonywał wielokrotnie, nagle zamieni się w koszmar. Sportowiec wpadł nagle do wody, z której już nie wypłynął. Do pomocy natychmiast rzucili się mu zgromadzeni. Wezwano także służby ratunkowe, które w końcu wyciągnęły go z akwenu.

Przeprowadzono resuscytację. W tym momencie w trakcie mistrzostw słychać było jedynie głuchą ciszę, bowiem wszyscy zgromadzeni zdali sobie sprawę z tego, co właśnie się dzieje. Otrzymali jednak bardzo smutną informację, bowiem Sebastian Lewek zmarł w trakcie udzielanej mu pomocy. Miał zaledwie 36 lat.

 - Zawodnik, który zarazem przygotowywał te mistrzostwa, wpadł z platformy do wody. Gdy łódką został przetransportowany na brzeg rozpoczęła się dramatyczna walka o jego życie. Najpierw osoby postronne przystąpiły do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, później dojechały zastępy strażaków i zespół ratownictwa medycznego - powiedział"Wielkopolsce 24" Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej z woj. wielkopolskiego.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News