Sebastian Fabijański oraz Olga Bołądź tworzą jedną z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Ich miłość jest jednak niezwykle burzliwa, co zakochani często publicznie udowadniają. Tym razem na jednej z warszawskich ulic doszło między nimi do ostrej awantury.

Bołądź i Fabijański spotykają się oficjalnie od połowy 2017 roku. Jak na show-biznesowe standardy jest to stosunkowo długi czas, jednak para musi intensywnie pracować nad swoją relacją.

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź przechodzą kryzys?

– Olga jest bardzo zakochana w Sebastianie, ale uważa, że on ma wielkie kompleksy, które rodzą między nimi problemy. Niestety Seba nie jest łatwym materiałem na chłopaka, a swoje rozterki z pracy często przenosi do domu. Olgę w końcu zaczęło to męczyć. Miała dość słuchania wiecznych narzekań i powiedziała basta – ujawnił informator w rozmowie z „Faktem”.

– Po burzliwych rozmowach obiecał nad sobą pracować. Był już na kilku sesjach u terapeuty, podczas których walczył ze swymi demonami. Wie, że nie może stracić Olgi, bo miłość do niej jest dla niego najważniejsza – dodało także źródło.

Trudne szczegóły relacji

Jak się jednak okazało, między zakochanymi wciąż dochodzi do gorących kłótni. Jedna z nich miała miejsce jakiś czas temu na jednej z warszawskich ulic, a gwiazdy zostały na niej przyłapane przez fotoreporterów.

Ostatecznie para prawdopodobnie się pogodziła, gdyż nie szczędziła sobie czułości. Nie wiadomo jednak, z jakiego powodu doszło do awantury, która wyglądała naprawdę poważnie.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
Fot. Screen Fakt.pl
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
Fot. Screen Fakt.pl
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
Fot. Screen Fakt.pl
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
Fot. Screen Fakt.pl

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne problemy księcia Harry’ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  2. Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?! Jest komentarz
  3. Afera wokół nagrania Kurdej-Szatan w wannie. „Okropne, niesmaczne”

Czy uważasz, że Fabijański i Bołądź są dobraną parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]