Schronisko zwierzę
instagram.com azhumane
Klaudia Bochenek - 30 Maja 2020

Znaleźli zwierzę o niepokojącym wyglądzie. Postanowili je ostrzyc i stanęli jak wryci, nie zapomną do końca życia

Schronisko gościło u siebie niesamowite zwierzę. Pracowników zdziwił jego niecodzienny wygląd. Spod kupy futra nie udało się nawet dojrzeć, czym jest kudłaty zwierz. Maszynki do golenia poszły w ruch, przygotowano ciepłą kąpiel - rezultat zwalił wszystkich z nóg.

Schronisko pokazało zdjęcia sprzed i po metamorfozie pewnego zwierzęcia. Mało kto zgadnie, kogo pracownica przywiozła pod opiekę weterynarzom i jakie były dalsze losy futrzanej kuli.

Strzyżenie zwierzęcia było dla pracowników wręcz misją

Julie z Arizona Humane Society w Arizonie w USA przyniosła do schroniska dziwne zwierzę. Otrzymała zgłoszenie o błąkającej się - dosłownie - kupie futra, która wygląda na bezdomną, czymkolwiek by nie była. Zwierzę udało się szybko złapać i przekazać w ręce specjalistów. Ci ze zdziwieniem stwierdzili, że nie mają pojęcia, co widzą na własne oczy.

Sanepid ŚląskPierwszy tego typu przypadek w Polsce. Sanepid potwierdziłCzytaj dalej

Dopiero, kiedy zaczęto golić ruszającą się górę futra, okazało się, że to całkiem przyjazny i piękny kot. Pracownicy schroniska byli wręcz w szoku - większość zwierząt ze strachem lub agresją reagowała na dźwięk maszynki, a futrzak zachowywał się, jakby mu to sprawiało przyjemność. Kociak o hipnotyzujących oczach został nazwany Fluffer. Dzięki zgoleniu kołtunów i przywróceniu sierści do odpowiedniego stanu udało się nawet stwierdzić, że to kotka.

Schronisko dało kotu szansę na adopcję, odzew był ogromny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubKobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na cieleCzytaj dalej

Kotka według weterynarzy była w wieku ok. 4 lat. Futro, które z niej zgolono, ważyło aż 1 kg. Trudno sobie wyobrazić, jaki ciężar dźwigało na sobie zwierzę. Sierść stanowiła 1/4 wagi kota. Kiedy Fluffer przeszła wszystkie potrzebne zabiegi pielęgnacyjne, ale też szczenienia, założono jej książeczkę, zorganizowano małą sesję zdjęciową, a efekty umieszczono w mediach społecznościowych na profilu schroniska. Niesamowitą kotkę chciał mieć każdy.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo smutna wiadomość, składamy wyrazy współczucia. Joanna Racewicz okryła się bólem po stracie ukochanej osoby

2. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel

Kotka nie tylko zachwycała swoim biało-szarym umaszczeniem, ale też metamorfozą przed i po. Na szczęście szybko udało się znaleźć odpowiednich przyszłych właścicieli dla Fluffer. Nie spędziła w schronisku zbyt wiele czasu - 2 dni później pojechała ze swoimi nowymi "człowiekami" do nowego domu.

Obrazy Pikio

Fot. facebook.com Arizona Humane Society

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słodki kotek życzy Wam wszystkim miłego poniedziałku. Jesteście gotowi?
  2. Strzela do zwierząt, pozostaje nieuchwytny. Mieszkańcy stolicy narażeni na atak
  3. Dostałeś SMS od Lidla o danej treści? Jesteś w niebezpieczeństwie, natychmiastowo go skasuj
  4. Właśnie się zaczęło, Isolde szaleje nad Polską. Kolejne województwa w strefie zagrożenia
  5. Margaret wyznała całą prawdę. Fani zawiedzeni po tym, jak przeczytali jej gorzkie słowa
  6. Niewiarygodne sceny na południu Polski. Wszystko nagrali, film jest niesamowity

Mycie zębówKobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowęCzytaj dalej

Źródło: Bored Panda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News