Sąsiedzi - ciągle płakali
Questura di Roma/Facebook
Aneta Wasilewska - 11 Lipca 2020

Sąsiedzi zauważyli, że 2 staruszków ciągle płacze i wezwali policjantów. Weszli do mieszkania i sami mieli łzy w oczach

Sąsiedzi zaniepokoili się, gdy para mieszkająca obok, płakała bez przerwy. Ich lament spowodował, że wezwali policjantów. Myśleli, że mogło dojść do najgorszego. Jednak, gdy funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu starszej pary, sami mieli łzy w oczach. Nigdy nie zostali wezwani do takiego przypadku.

Sąsiedzi usłyszeli płacz. Wiedzieli, że dochodzi on z mieszkania starszej pary. Początkowo nie wiedzieli, jak zareagować, ale szybko podjęli decyzje o tym, by zawiadomić policję. Byli przekonani, że mogło dojść do ogromnej tragedii. 

Kazimierz Dolny nie żyje tragiczna śmierćNiestety nie udało się jej uratować. Nie żyje, tragiczna śmierćCzytaj dalej

Sąsiedzi słyszeli płacz. Zadzwonili po policję 

Po telefonie na policję służby pojawiły się natychmiastowo. Funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu starszych ludzi, lecz nie stwierdzili, aby wydarzyła się jakaś tragedia. Nie doszło do żadnego włamania, oboje żyli, nic nie wskazywało na to, by działo się coś złego, jednak para siedziała zalana łzami. 

84-letnia Jole i jej 94-letni Michele wyjawili, dlaczego płaczą. Ich smutek spowodowany był ogromną samotnością, jaką odczuwali już od dawna. Dodatkowo usłyszeli w telewizji przygnębiającą wiadomość, która dodatkowo wpłynęła na obniżenie ich samopoczucia. Policjanci nie mogli uwierzyć w to, co widzą i sami mieli łzy w oczach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kupił dom i nie spodziewał się co ukrywa się na strychuWszedł na poddasze kupionego domu i nogi się pod nim ugięły. Zdjęcia ujawniają niebywałą prawdęCzytaj dalej

Sąsiedzi pierwszy raz od lat mieli w swoim mieszkaniu gości 

Jole i Michele od niemalże 70 lat są małżeństwem, para mieszka w małym mieszkaniu, tylko we dwójkę. Bardzo rzadko się zdarza, że ktokolwiek ich odwiedza. Od lat nikt nie przyszedł do nich na obiad, gdy takie informacje usłyszeli policjanci, zrobiło im się naprawdę przykro. Funkcjonariusze zostali w mieszkaniu i przygotowali starszej parze obiad, próbowali zrobić wszystko, by poprawić jej humor. 

Dzisiaj grzeje: 1.Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw
2. Nie żyje 46-latka. Tragedia na Lubelszczyźnie

Policjanci zostali u starszej pary tak długo, jak mogli. Poznali całą historię małżeństwa, które bardzo cierpi na samotność. Całe zdarzenie zostało opisane w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili się z apelem, by pomagać wszystkim starszym osobom, które mogą odczuwać samotność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Kelner zobaczył tajemniczą karteczkę na stoliku, od razu zaczął płakać. Powodem zostawiony obok rachunek klienta
  3. Pamiętacie "Cudowne lata"? Padniecie, kiedy zobaczycie, jak dzisiaj wygląda Kevin
  4. Smutne sceny w Tatrach. Koń przewrócił się podczas pracy, zatrważająca reakcja dorożkarza
  5. Chłopak z zespołem Downa zaprosił dziewczynę na szkolny bal. Po wszystkim napisała powalające słowa, wszyscy czytali je ze łzami w oczach
  6. Awantura w Polsacie, prawie doszło do rękoczynów. Widzowie zobaczyli wszystko, prowadzący bezradni

Poród zakończył się rodzinnym dramatem, 10 miesięcy potem stał się cudChwilę po porodzie doszło do ogromnej tragedii. 10 miesięcy później stało się niebywałe, lekarz zalał się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News