69-latka miała się opiekować dziewczynką. 5-latka ledwo przeżyła horror

69-latka miała się opiekować dziewczynką. 5-latka ledwo przeżyła horror Źródło: Flickr/daily sunny

Sąsiadka rodziców małej Nadii często opiekowała się dziewczynką. Nikt nie spodziewał się więc, że kobieta w napadzie szału może doprowadzić do gigantycznej tragedii. 5-latka ledwo przeżyła brutalne pobicie, po którym na długi czas trafiła pod opiekę lekarzy.

Sąsiadka Oksany Balejko, czyli matki 5-letniej Nadii, od czasu do czasu opiekowała się dziewczynką. W czasie ich spotkań nigdy nie dochodziło do ryzykownych sytuacji, dlatego też rodzina dziecka bez obaw pozostawiała kilkulatkę z 69-latką.

Sąsiadka skatowała 5-letnią Nadię

21 czerwca 2018 roku Galina Kobzewa po raz kolejny została z Nadią, gdy jej rodzice musieli pilnie wyjść z domu. Nic nie zapowiadało wówczas tragedii, do której niespodziewanie doszło. 

- Uderzyła Nadią o podłogę, chwyciła młotek i zadała jej ciosy w głowę. Lekarze powiedzieli nam, że dźgnęła ją też nożem, ponieważ na głowie córki były rany cięte. Później próbowała wypchnąć Nadię przez okno, ale moja córka się opierała i krzyczała. Galina uderzyła nią o parapet i zrzuciła z balkonu - opowiedziała w rozmowie z mediami pani Oksana, wstrząśnięta tragedią, która wydarzyła się tego dnia.

Chociaż na pomoc dziewczynce wyruszyła przechodząca niedaleko kobieta, Kobzewa nie chciała przestać jej bić. Jak twierdziła, 5-latka miała mieć w sobie diabła oraz demona, przez co "musiała umrzeć". Na szczęście ostatecznie dziecko udało się uratować. Na miejsce zostały bowiem wezwane służby, które przewiozły Nadię do szpitala, gdzie spędziła 4 miesiące. Pod opiekę lekarzy trafiła bowiem z licznymi złamaniami, siniakami, wstrząsem mózgu oraz zapadniętym płucem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko pobite przez 69-latkę prawie zmarło

Kobzewa tłumaczyła swoje zachowanie faktem, iż zmieszała leki z piwem. Według jej słów, zamiast Nadii widziała przez halucynacje głośno śmiejącego się Golluma z Władcy Pierścieni. Chociaż oficjalnie stwierdzono, że w momencie ataku na dziewczynkę kobieta była poczytalna, sama twierdzi, że nie pamięta całego zajścia.

21 marca Kobzewa usłyszała wyrok w tej wstrząsającej sprawie. Kobieta musi wypłacić rodzinie Nadii około 40 tys. zł zadośćuczynienia. Poza tym spędzi za kratami łącznie 9 lat. Drastycznie przez nią pobita dziewczynka wciąż wraca za to do zdrowia. Nie wiadomo, kiedy uda jej się odzyskać pełną sprawność.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. Żyła nakupiła piwa i opija sukces w TzG. Jest o krok od wygranej, oby nie przeholowała
  4. O "weekendowych szaleństwach" Oli Kwaśniewskiej mówią już wszyscy. Opadną Wam szczęki
  5. "Dama z golonką". Obraz z Magdą Gessler rozerwał nas ze śmiechu
  6. Czy Katarzyna Dowbor ma raka? Doniesienia mediów zaniepokoiły fanów

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News