Tragiczny wypadek! Piękna gwiazda zginęła w męczarniach

Tragiczny wypadek! Piękna gwiazda zginęła w męczarniach

Doszło do prawdziwej tragedii. Piękna gwiazda, kobieta uznana za najpiękniejszą na świecie, zginęła w tragicznych okolicznościach. Umierała w męczarniach, zaś jej śmierć oznacza prawdziwy dramat dla jej rodziny i fanów.

Sania Szakirowa miała 30 lat i podczas konkursu Miss Universe Beauty 2018 w Wietnamie została wybrana najpiękniejszą kobietą świata. Miała także trójkę dzieci, zatem zarówno z powodu swojego wieku, jak i potomstwa nie miała uprawnień do startowania w najpopularniejszych konkursach piękności. Startowała zatem właśnie w tym, do którego zgłaszać się mogą mężatki i matki.

Kirgistan: tragiczna śmierć miss. Sania Szakirowa zginęła w męczarniach

Sania Szakirowa w nocy z 2 na 3 maja zginęła w tragicznych okolicznościach. O śmierci przepięknej Kirgizki poinformowała jej przyjaciółka, Assol Moldokmatova. Ta sama, która namówiła ją do startu w Miss Universe Beauty 2018. Sania podróżowała taksówką w towarzystwie, jak informują rosyjskie media, 31-letniego mężczyzny. W pewnym momencie kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w mur cmentarza. Zarówno kierowca, jak i towarzysz kirgiskiej miss trafili do szpitala z obrażeniami. Ona nie miała tego szczęścia. Kobieta zginęła w męczarniach w wyniku poważnych obrażeń odniesionych w wypadku. Na razie nie wiadomo, co było jego przyczyną.

Niełatwe życie tragicznie zmarłej miss

Szakirowa miała 30 lat i trójkę małych dzieci. Musiała je wychowywać sama. Mimo to za namową swojej przyjaciółki Assol postanowiła wystartować w konkursie Miss Universe Beauty. Niedawno także z Assol miała okazję odwiedzić Paryż. Jak wspomina jej przyjaciółka, dla samotnej mamy było to bardzo ważne przeżycie. Sania Szakirowa aż 3 godziny spędziła na szczycie wieży Eiffla. - Wiedziała, że musi nacieszyć się życiem - napisała jej przyjaciółka żegnając ją na Facebooku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Nie żyje mistrz Polski. Zginął w tragicznym wypadku
  2. Nie żyje jedna z największych ikon TVP. Polacy w żałobie
  3. Będzie afera dekady w Polsce? Nie żyje polityk, doniesienia o morderstwie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News