Sanepid ostrzega.
Unsplash CDC
Jakub Kossakowski - 3 Maja 2020

Wykryto duże ognisko zakażeń w polskim mieście. Sanepid ostrzega, może być jeszcze gorzej

Niektóre z obostrzeń stopniowo ulegają załagodzeniu, jednak koronawirus wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Sanepid poinformował o wykryciu kolejnego ogniska zakażeń. Informacje przekazane przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną nie napawają optymizmem.

Pandemia, którą wywołał koronawirus, w dalszym ciągu się rozprzestrzenia. Sanepid regularnie odnotowuje kolejne przypadki występowania choroby. Ostatnie doniesienia potwierdzają, że w kolejnym polskim mieście wykryto znaczny wzrost zachorowań.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Sanepid wskazał miasto, w którym pojawiło się kolejne ognisko zarażeń

Nie da się ukryć, że w trakcie zagrożenia epidemiologicznego sanepid zmaga się z coraz to nowymi problemami. Już wcześniej informowaliśmy o niektórych z nich, teraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy przekazała kolejne niepokojące doniesienia. Znaleziono jeszcze jedno ognisko epidemii.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Onet, legnicki sanepid potwierdził, że w weekend odnotowano aż 36 nowych zachorowań. Wszystkie zostały wykryte w Chojnowie. Niestety, to nie koniec niepokojących wieści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Jak donosi portal Onet, ognisko zainfekowań koronawirusem wykryto w ośrodku opiekuńczym w Chojnowie. Legnicki sanepid potwierdza, że zarażonych jest 26 podopiecznych i 10 pracowników placówki.

- Dzięki bardzo dobrej współpracy m.in. władz miasta oraz służb, błyskawicznie pobrano i wykonano testy. Dzisiaj znamy wyniki 50 osób. 14 okazało się zdrowych, 36 osób miało wynik dodatni. Wyniki kolejnych będą znane w najbliższych dniach - możne przeczytać w komunikacie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy, przytaczanym przez portal Onet.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Legnicki sanepid nadmienił również, że liczba zainfekowanych będzie rosła. Epidemia koronawirusa niestety nadal przybiera na sile i powoduje chorobę u coraz większej liczby osób. Nowo wykryte ognisko zarażeń sprawiło, że powiat legnicki posiada aktualnie największą liczbę osób zakażonych w subregionie legnickim. Odnotowano tam już 64 przypadki COVID-19.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News